fbpx

VPS Group Polska – nowa marka w rodzinie Enwar!

Enwar Group od maja 2020 r. obejmie w swoim zakresie ofertę marki VPS Site Security na terenie Polski pod marką VPS Group Polska. VPS to firma specjalizująca się w ochronie nieruchomości oraz placów budowy. VPS Site Security wykorzystuje nowoczesne, zdalne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu nadzór pustostanów i niezamieszkałej własności jest przede wszystkim prosty i nie generuje wysokich kosztów. Marka zajmuje się zabezpieczeniem każdej powierzchni i gwarantuje wysokiej klasy usługi związane z ochroną mienia prywatnego.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości VPS Site Security?

Marka gwarantuje rozwiązania stanowiące trzykrotnie tańszą alternatywę od ochrony fizycznej, które w dodatku nie wymagają specjalistycznego montażu. Usługi realizowane są bardzo szybko, w zaledwie kilka godzin. Systemy opierają się na instalacji specjalnych wież, które mogą pokryć do 2 hektarów terenu i działają przez 24 godziny na dobę.

Każde urządzenie generuje oszczędności w stosunku do konieczności zatrudnienia stróżów lub dozorców. Wykrywają one również ruch automatycznie i pracują bez przerwy przez 7 dni w tygodniu. Wyposażone są również w akumulatory, które umożliwiają pracę bez dostępu do źródła zasilania. Ponadto każdy model posiada cyfrowy zapis obrazu oraz dodatkowe oświetlenie LED, które gwarantuje doskonałą jakość obrazu w nocy. Kamery PTZ umożliwiają również zdalną komunikację głosową.

Ochrona VPS Group Polska

VPS jako specjaliści od rozwiązań bezpieczeństwa dostarczają szerokie spektrum opłacalnych rozwiązań, które wymagają minimalnych nakładów po stronie klienta.

Funkcje, które posiadają wspomniane wieże typu SmartTower pozwalają na wdrożenie i aktywację kompleksowego systemu ochrony w kilka chwil. Wieże nadzoru posiadają inteligentne oprogramowanie do nadzoru wideo. Pamiętaj, że odpowiednio zagospodarowane i zabezpieczone nieruchomości posiadają większą wartość rynkową. Generują także niższe koszty związane z ubezpieczeniem na skutek nieszczęśliwych wypadków lub kradzieży z włamaniem. Sprawdź sam możliwości i benefity ze współpracy z VPS Group Polska!

Zapraszamy na naszą stronę: www.vpsgroup.pl