fbpx

O nas

Enwar  –  produkty ze stali

Enwar to przedsiębiorstwo, które działa na rynku od ponad 25 lat. Nasz certyfikowany zakład w połączeniu z własnym biurem projektowym pozwala nam doskonale rozpoznawać potrzeby klientów i sprawnie na nie odpowiadać. Pomagamy oraz doradzamy naszym kontrahentom w rozwiązywaniu kwestii związanych z każdym aspektem funkcjonowania ich zakładu. Staramy się dostosować zawsze do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Enwar poza zakresem wykonywanych usług dla przemysłu, wyodrębnił własne grupy produktowe, takie jak:

Produkty ogrodowe

To dział, którego wyroby to prawdziwe dzieła sztuki. Skupia się na projektowaniu oraz dystrybucji elementów małej architektury ogrodowej. Artykuły te stanowią sprawdzoną inwestycję na lata. Produkty ze stali corten, nierdzewnej, ocynkowanej lub aluminium w niepowtarzalny sposób zagospodarują każdą przestrzeń.

Intralogistyka dla przemysłu

Specjalizujemy się w implementacjach wózków transportowych produkowanych przez naszą firmę. Naszą misją jest redukcja kosztów i podnoszenie efektywności produkcji, zmniejszając jednocześnie ryzyko nieszczęśliwych wypadków w czasie pracy. Jesteśmy także specjalistami w dziedzinie customowych stołów warsztatowych oraz innych produktów przemysłu 4.0, w których kluczowe jest indywidualnie dostosowanie do wymagań klienta.

Wieże do monitoringu i oświetlenia

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją specjalistycznych wież przeznaczonych do oświetlania przestrzeni budowlanych oraz przemysłowych, a także ich monitoringu. Tym samym jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo na wielu powierzchniach, znacznie tańszym kosztem, niż miałoby to miejsce w przypadku zatrudnienia fizycznych pracowników ochrony.

Wygrodzenia przemysłowe BHP

Wygrodzenia przemysłowe są inwestycją w bezpieczeństwo każdego zakładu przemysłowego, warsztatu czy magazynu. Wygrodzenia naszej produkcji charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, a także estetyką, jakiej nie uświadczy się wśród alternatywnych rozwiązań dostępnych na rynku. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, zapewniając najwyższą jakość ochrony.

 

Odwiedź nas:

Znajdź nas

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00