ENWAR sp. z o.o.

ENWAR-map
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice, woj. dolnośląskie
tel. (74) 853 24 59
www.enwar.pl
NIP: 8842744389
REGON: 02183838

 

 

ADMINISTRACJA

KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU
Beata Skrzyszewska
biuro@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 1
DZIAŁ ZAKUPÓW, LOGISTYKA
Iwona Lechniuk
iwona.lechniuk@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 5
MAGAZYN
Marcin Dębski
marcin.debski@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 3
KIEROWNIK MONTAŻY
Kazimierz Pawlak
tel. 505 013 188
kp@enwar.pl
KADRY
Agnieszka Makowska
agnieszka.makowska@enwar.pl
tel. 533-181-698

DZIAŁ HANDLOWY

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. 534 596 001
bok@enwar.pl
DOLNY ŚLĄSK
INŻYNIER DS TECHNICZNO – HANDLOWYCH
Krzysztof Skrzyszewski
tel. 690 501 401
krzysztof.skrzyszewski@enwar.pl
DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY
Świdnica – Wałbrzych
Seweryn Kuczewski
tel.515-076-918
seweryn.kuczewski@enwar.pl<
POLSKA CENTRALNA
AREA SALES MANAGER
Mateusz Szymaniak
tel.570 371 162
mateusz.szymaniak@enwar.pl
  EXPORT
EXPORT MANAGER
Magdalena Szymaniak
tel.533 317 830
magda.szymaniak@enwar.pl
ENWAR PRODUKT
Marcin Klatka
tel. 570 560 460
marcin.klatka@enwar.pl

DZIAŁ USŁUG

KIEROWNIK DZIAŁU USŁUG
Dagmara Staniszewska
tel. (74) 853 24 59 wew. 2
dagmara.staniszewska@enwar.pl
TECHNOLOG /PROGRAMISTA CNC
Żaneta Zygala
tel. (74) 853 24 59 wew.2
z.zygala@enwar.pl
TECHNOLOG
Łukasz Tkaczyk
tel. (74) 853 24 59 wew.2
lukasz.tkaczyk@enwar.pl

PRODUKCJA

DYREKTOR REALIZACJI
Agnieszka Adamiak
kom. 501 700 142
agnieszka.adamiak@enwar.pl
KIEROWNIK PRODUKCJI
Maciej Adamiak
tel.535 592 660
maciej.adamiak@enwar.pl
KONTROLA JAKOŚCI
Robert Woliński
kontrola@enwar.pl
 MISTRZ PRODUKCJI
Piotr Wojtysiak
produkcja@enwar.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO
Ryszard Midziak
tel. 507 511 771
ryszard.midziak@enwar.pl
KONSTRUKTOR
Tomasz Markiewicz
tomasz.markiewicz@enwar.pl
KONSTRUKTOR
Piotr Leciejewski
piotr.leciejewski@enwar.pl
Oddział Wrocław
Konstruktor
Sebastian Wykrętowicz
sebastian.wykretowicz@enwar.pl
KONSTRUKTOR
Szymon Drechny
szymon.drechny@enwar.pl

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Odwiedź nas

ul. Strefowa 9, 58-160 Świebodzice, woj. dolnośląskie