fbpx

Centrum Usług Serwisowych

Oferowane usługi

Projektowanie urządzeń, maszyn i konstrukcji

Projektujemy dla naszych klientów customowe urządzenia oraz maszyny przemysłowe w naszym własnym dziale projektowym. Zajmujemy się także projektowaniem oraz wykonaniem i montażem konstrukcji stalowych. Kompleksowa obsługa od projektu, aż po wykonanie.

(CNC) Laserowe wykrawanie blach

Technologie CNC pozwalają na precyzyjne wykrawanie blach przy pomocy lasera operowanego komputerowo. Pełna automatyzacja umożliwia tworzenie niestandardowych kształtów, przy zachowaniu wysokiej staranności wykonania, co nie zawsze jest w stanie zapewnić obróbka manualna.

(CNC) Laserowe wykrawanie rur i profili

Oferujemy laserowe cięcie rur i profili realizowane pod nadzorem doświadczonych specjalistów, co zapewnia wysoką jakość wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nowoczesne urządzenia pozwalają na obróbkę z wysoką dokładnością i zachowaniem powierzchni bez rys i odprysków.

(CNC) Gięcie, walcowanie i obróbka detali

Oferujemy profesjonalne usługi gięci, walcowania i obróbki detali stali z wykorzystaniem zaawansowanych technik automatycznych. Gięcie CNC pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji i jakości wykonania, zapewniając jednocześnie realizację niższym kosztem dla finalnego nabywcy.

(TIG, MIG/MAG, LASER) Spawanie

Realizujemy specjalistyczne usługi spawania laserowego na rzecz zakładów produkcyjnych, a także odbiorców indywidualnych. W codziennej pracy wykorzystujemy niezawodną spawarkę laserową, będącą jedynie zalążkiem możliwości naszego rozbudowanego parku maszynowego.

Śrutowanie

Nasz doświadczony zespół zapewnia profesjonalne oczyszczanie powierzchni komponentów wielkogabarytowych, jak i tych o mniejszych wymiarach. Proces śrutowania wzmacnia, czyści i poleruje metal, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni, przeznaczonej do dalszej obróbki.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe zapewnia jednolite pokrycie powierzchni farbą, przy jednoczesnym jej wzmocnieniu. Sprawia, że powierzchnia jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych (atmosferycznych i mechanicznych), zachowując przy tym długą żywotność wyrobów.

Wyślij do nas zapytanie

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Kontakt

    Biuro Obsługi Klienta

    bok@enwar.pl
    tel. (74) 853 24 59 wew. 1