fbpx

Konstruktor / Projektant

umowa o pracę pełny Świebodzice

Oczekiwania:

  • Wykształcenie bądź doświadczenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego i zasad modelowania 3D
  • Umiejętność obsługi programu SolidWorks – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym – mile widziane

Obowiązki

  • Projektowanie konstrukcji stalowych (wózki ręczne, stelaże, pojemniki etc.), prostych maszyn i urządzeń oraz metalowych elementów infrastruktury ogrodowej (donice, stojaki, grille, paleniska, rabaty etc.).
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej.
  • Nadzór merytoryczny nad procesem produkcyjnym swoich projektów.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na kadry@enwar.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.