fbpx

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Umowa o pracę Pełny etat Świebodzice

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie kompleksowej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK,
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu,
  • analiza danych finansowych na potrzeby kontrolingu,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych,
  • sporządzanie wszystkich wymaganych prawem deklaracji i sprawozdań (GUS),
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • analiza finansowa kondycji firmy,
  • nadzór nad środkami trwałymi, analiza nakładów inwestycyjnych,
  • nadzór nad rozliczeniem inwentaryzacji aktywów firmy,
  • rozliczenie produkcji oraz dokumentów związanych z gospodarka magazynową.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki: finanse/księgowość/rachunkowość,
  • doświadczenie zawodowe – min. 3 lata – na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego – warunek konieczny,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz przepisów prawa podatkowego, gospodarczego i ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne,
  • kreatywność i wizja rozwoju na przyszłość w ramach podległej jednostki,
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • wysoki poziom etyki zawodowej oraz kultury osobistej.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od profilu kandydata.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową na adres mailowy: kadry@enwar.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.