Enwar Produkt na największych targach reklamy w Europie!

RemaDays Warsaw to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, które są jedną z największych imprez branży reklamowej na całym świecie. Organizatorzy w trakcie trzech dni zapewniają miejsce do spotkań dla przedstawicieli z całego świata. Na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się zarówno najwięksi liderzy, jak i zupełnie nowe marki, które dopiero kształtują swój wizerunek na arenie międzynarodowej.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w ostatniej edycji RemaDays, która przyciągnęła aż 810 wystawców i ponad 21 112 zwiedzających. Ponad 3500 niezależnych firm z zagranicy pojawiło się w Warszawie, dzięki czemu wydarzenie osiągnęło status jednej z najważniejszych imprez targowych w Europie, jeśli chodzi o liczbę zwiedzających. Jest to kluczowy event, na którym zaprezentowaliśmy na forum międzynarodowym produkty i usługi Enwar sp. z o.o.

Za organizacją Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii stoi GJC International Sp. z o.o., firma przodująca w polskim rynku branży reklamowej. Jest to lider, który od ponad dekady perfekcyjnie dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się wymagań branży. Podstawą działalności GJC jest komunikacja – organizator aktywnie analizuje oczekiwania rynku i wsłuchuje się w potrzeby odwiedzających, co przenosi się również na jego relacje z klientami.

Targi RemaDays Warsaw obejmują 11 sektorów, które w sposób kompleksowy opisują obecny rynek reklamy i druku. Firmy uczestniczące w targach mają okazję zapoznać się z bieżącymi rozwiązaniami, ogólnoświatowymi trendami i topowymi produktami. Dzięki temu mogliśmy zaczerpnąć nieco inspiracji oraz zdobyć bardzo szeroki zasób informacji na temat poszczególnych, dynamicznie zmieniających się sektorów branży. Poza tym targi w Warszawie stanowią niepowtarzalną okazję do zdobywania kontaktów handlowych. Enwar nawiązał w ten sposób kilka cennych, międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z wizyty na RemaDays i z pewnością pojawimy się na kolejnej edycji, aby poszerzać naszą perspektywę rozwoju w branży.