fbpx

Enwar Produkt na największych targach reklamy w Europie!

Enwar Produkt na największych targach reklamy w Europie! RemaDays Warsaw to międzynarodowe targi reklamy i druku, które są jedną z największych imprez branży reklamowej na całym świecie. Organizatorzy w trakcie trzech dni zapewniają miejsce do spotkań dla przedstawicieli z całego świata. Na powierzchni ponad 35000 m2 spotykają się zarówno najwięksi liderzy, jak i zupełnie nowe marki, które dopiero kształtują swój wizerunek na arenie międzynarodowej.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w ostatniej edycji RemaDays, która przyciągnęła aż 810 wystawców i ponad 21 000 zwiedzających. Przeszło 3500 niezależnych firm z zagranicy pojawiło się w Warszawie, dzięki czemu wydarzenie osiągnęło status jednej z najważniejszych imprez targowych w Europie. Jest to kluczowy event, na którym zaprezentowaliśmy na forum międzynarodowym produkty i usługi Enwar Produkt Sp. z o.o.

Targi RemaDays Warsaw obejmują 11 sektorów, które w sposób kompleksowy opisują obecny rynek reklamy i druku. Firmy uczestniczące w targach mają okazję zapoznać się z bieżącymi rozwiązaniami, ogólnoświatowymi trendami i topowymi produktami. Dzięki temu mogliśmy zaczerpnąć nieco inspiracji oraz zdobyć bardzo szeroki zasób informacji na temat poszczególnych, dynamicznie zmieniających się sektorów branży. Poza tym targi w Warszawie stanowią niepowtarzalną okazję do zdobywania kontaktów handlowych; Enwar Produkt nawiązał w ten sposób kilka cennych, międzynarodowych relacji biznesowych.

Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej