fbpx

Specjalista ds. utrzymania ruchu

umowa o pracę pełny Świebodzice

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość przepisów BHP
  • analityczne myśleniem, precyzja, zdolnościami negocjacyjnie, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność i samodzielnością oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość rysunku technicznego/ schematów elektrycznych
  • zdolności manualne

mile widziane:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika/automatyka)
  • znajomość systemu TPM

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych.
  • aktualizacja oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
  • organizacja przeglądów,
  • konserwacji oraz naprawa bieżąca maszyn produkcyjnych,
  • realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu
  • nadzór nad części zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi
  • odpowiedzialność za wskaźnik OEE
  • utrzymanie budynku firmy w należytym stanie technicznym oraz estetycznym
  • zarządzenie serwisami/zleceniami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
  • pracę jednozmianową
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • ubezpieczanie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.