fbpx

Specjalista ds. montażu

umowa o pracę pełny Świebodzice

Oczekiwania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dynamika i samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań
  • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność wspierania pracy innych
  • zdolności manualne
  • zainteresowania w obszarze mechaniki, elektryki, automatyki.

mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka)

Obowiązki:

  • prace montażowe
  • dbałość o jakość i terminowość realizowanych zadań
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi terenie klienta związane z przenosinami niewielkich maszyn zmianami lejautowymi, oraz drobnymi pracami montażowym (obszar woj. dolnośląskiego)

Oferujemy:

  • długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • ubezpieczanie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na kadry@enwar.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.