fbpx

Pracownik administracji magazynu

umowa o pracę pełny Świebodzice

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie,
  • organizowanie i nadzorowanie dostaw towaru do klienta (nadzór na poprawnością/kompletnością wysyłek, kontrola dokumentów wysyłkowych),
  • przygotowywanie i wystawianie odpowiednich dokumentów, WZ, PZ itp. oraz nadzór nad ich prawidłowym opisem i obiegiem,
  • bieżące aktualizowanie danych, dokumentów i odpowiednia ich archaizacja,
  • odpowiedzialność za działania firmy w zakresie wysyłki,
  • terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej,
  • doświadczenie w logistyce/łańcuchu dostaw,
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
  • niezbędna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość.
  • otwartość i konstruktywne podejście do wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku,
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na kadry@enwar.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.