fbpx

Software Engineer

umowa o pracę pełny etat Świebodzice

 Opis stanowiska:

  • wdrażanie i testowanie oprogramowania,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów dotyczących systemów informacji,

  • dobór istniejących układów elektronicznych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – związane z branżą IT,
  • praktyka zawodowa oraz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • praktyczna umiejętność tworzenia, projektowania, testowania i implementowania oprogramowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,

  • prywatna opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

  • możliwa praca zdalna.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.