fbpx

Ślusarz

Umowa o pracę Pełny etat Świebodzice

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość podstaw instalacji sanitarnych ( pomocnik hydraulika) do skręcania instalacji wodnych pondów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie oraz sumenność w wykonywaniu obowiązków.

Obowiązki:

  • prace ślusarskie,
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • praca w systemie 2 -3 zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • pełne wyszkolenie pracownika,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.