fbpx

Serwisant maszyn

umowa o pracę pełny etat

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Twój zakres obowiązków:

– zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

– bieżąca naprawa maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym,

– konserwacja i samodzielne usuwanie bieżących awarii i usterek urządzeń w zakładzie produkcyjnym,

– zamawianie, magazynowanie, nadzór i ewidencja narzędzi oraz części zamiennych do posiadanych urządzeń,

– kontrola stanu części zamiennych

Nasze wymagania

– wykształcenie kierunkowe – techniczne ( mechaniczne, elektromechaniczne lub inne pokrewne)

– duży poziom zaangażowania oraz samodzielności,

– praktyczna umiejętność eksploatacji i konserwacji maszyn,

– odpowiedzialność,

– umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

– mile widziane: uprawnienia SEP, konserwatora UDT.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– praca w młodym zespole,

– prywatną opiekę medyczną,

– ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.