fbpx

Samodzielna księgowa

Umowa o pracę Pełny etat Świdnica

Opis stanowiska:

  • dekretacja oraz księgowanie dokumentów finansowo-księgowych wraz z ich podatkową kwalifikacją oraz VAT,
  • kontrola i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami, potwierdzenia sald,
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych,
  • terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • pozostałe prace wspierające dział księgowości na polecenie głównej księgowej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe- finanse, rachunkowość,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność.

Mile widziane:

  • znajomość systemu insert,

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy,
  • możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.