fbpx

Referent w dziale usług zewnętrznych

umowa o pracę pełny Świebodzice

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Obowiązki

·        Uruchamianie oraz wysłanie potwierdzeń zamówień
·        Monitorowanie terminowych płatności klienta
·        Kontakt z klientem, obsługa telefoniczna oraz mailowa klienta
·        Przygotowywanie zestawień (Excel)
·        podtrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami,
·        Sporządzanie kalkulacji oraz ofert dla klientów
·        Prowadzenie wszelkich ustaleń z klientami odnośnie realizacji usług
·        Sporządzanie wycen produktów firmy
·        Weryfikacja czasów założonych na poszczególne procesy w wycenie z czasami rzeczywistymi,

Wymagania

·        Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z klientem
·        Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
·        Dobra organizacja czasu pracy i systematyczność
·        Zorientowanie na cele

mile widziane:

·        doświadczenie w pracy w dziele CNC
·        znajomość podstaw procesów: spawania, szlifowania, malowania oraz CNC

Oferujemy

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
·         pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·        dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
·        ubezpieczanie grupowe
·        prywatną opiekę medyczną
·        dofinansowanie do karty sportowej
·        niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.