fbpx

Referent ds. techniczno-magazynowych

Umowa o pracę Pełny etat Świebodzice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • biegła obsługa komputera (arkusz kalkulacyjny),
  • obsługa programu SUBIEKT,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane,
  • wiedza na temat funkcjonowania magazynu w firmie produkcyjnej,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • solidność i dokładność,
  • komunikatywność,
  • chęć do uczenia się,
  • dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • wystawianie i nadzór nad dokumentacją magazynową w firmie,
  • monitorowanie stanów magazynowych artykułów do produkcji,
  • wystawianie zapotrzebowań na materiały niezbędne do realizacji zadań w programie,
  • kontrola czasu dostaw surowców produkcyjnych w kontekście realizacji projektu,
  • dbanie o zgodność stanów magazynowych,
  • prowadzenie harmonogramów.

Oferujemy:

  • prace w rodzinnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną – po okresie próbym.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.