fbpx

Przedstawiciel Handlowy INTRALOGISTYKA – systemy transport wewnątrz zakładowego/Przedstawiciel handlowy Wieże do monitoringu CCTV i oświetleniowe

umowa o pracę pełny Świebodzice, Opole, Kraków, Poznań

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

– pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji handlowych,

– negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,

– bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników,

– przygotowywanie ofert w systemie we współpracy z działem wycen lub podwykonawców,

– obsługa posprzedażowa, pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii klient – firma.

Wymagania:

– min. 3 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

– nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu.

– prawo jazdy kat. B,

– gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– prywatna opiekę medyczną,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

– ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.