fbpx

Pomocnik produkcyjny

umowa o pracę pełny Świebodzice

Oczekiwania:

 – zaangażowanie,

– sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

– dyspozycyjność, elastyczność  (praca 3 zmianowa).

Obowiązki:

 – prace pomocnicze na produkcji wg wskazań  Kierownika  Produkcji,

– zapewnienie ciągłości produkcji,

– realizowanie zadań zgodnie z planem produkcji,

– dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,

– prace na jednych z najnowocześniejszych maszyn,

– dofinansowanie do karty sportowej,

– dofinansowanie do opieki medycznej.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie na e-mail: kadry@enwar.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.