fbpx

Mistrz Produkcji

umowa o pracę pełny Świebodzice

MISTRZ PRODUKCJI

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym,
  • zapewnienie jakości, ciągłości i wydajności na każdym etapie procesu produkcyjnego,
  • zapewnienie zgodności realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją,
  • organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu produkcji,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • przygotowywanie harmonogramów pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na działach produkcyjnych,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem, efektywne przekazywanie wiedzy, informacji oraz egzekwowania realizacji poleceń oraz obowiązujących standardów i procedur
  • umiejętność organizacji pracy oraz planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • orientacja na wyniki, realizacja wyznaczanych celów oraz ciągłe doskonalenie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa i kreatywność.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
  • pracę jednozmianową
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ubezpieczanie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na kadry@enwar.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.