fbpx

Konstruktor – projektant

Umowa o pracę Pełny etat Świebodzice

Nasza firma – Enwar Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach (woj. dolnośląskie) poszukuje konstruktora projektanta do działu projektowego. Enwar to rodzinna firma produkcyjna, zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, takich jak: mała architektura (donice, paleniska, grille) oraz wyposażenia wewnątrzzakładowego: wózki przemysłowe i intralogistyka. W naszej pracy stawiamy na relacje z ludźmi, dlatego spodziewaj się dobrej i pozytywnej atmosfery!

Opis stanowiska:

  • projektowanie oraz wdrażanie stalowych konstrukcji przestawnych, prostych maszyn i urządzeń oraz konstrukcji budowlanych,
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej wraz z dokumentacją do produkcji na maszynach CNC,
  • modyfikacja dokumentacji technicznej istniejących wyrobów,
  • wprowadzenie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,
  • tworzenie i prowadzenie bazy produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn, lub pokrewne techniczne,
  • znajomość podstaw technologii budowy maszyn oraz konstrukcji budowlanych,
  • umiejętność samodzielnego przygotowania koncepcji,
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point,
  • biegłej obsługi narzędzi CAD – Solid Works, minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu oraz łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • elastyczne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub poprzez poniższy przycisk „Aplikuj”.

Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Enwar Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach (58-160), ul. Strefowa 9 jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Enwar Sp. z o.o., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.