fbpx

Woozec – optymalizacja logistyki i wózki transportowe

Woozec to specjalistyczna marka rozwijająca swoje możliwości pod skrzydłami Grupy Enwar. Zajmujemy się szeroko pojętą optymalizacją logistyki produkcyjnej. Przeprowadzamy modernizacje sposobu działania przestrzeni magazynowych i dystrybucyjnych w oparciu o wózki transportowe. Nasze rozwiązania pozwalają wygenerować dodatkowe oszczędności przy równoczesnym zwiększeniu wydajności zakładu. Wdrożenie wózków transportowych to inwestycja na lata. Pozwala na znacznie szybsze przewożenie komponentów i gotowych produktów wewnątrz firmy. Produkty Enwar w połączeniu z metodyką pracy i implementacji Woozec to gwarancja o wiele wyższych obrotów, a tym samym wzrost zysków.

Wózki transportowe – zwiększ swoją wydajność!

Zapewniamy skuteczne i efektywne usprawnienie logistyki wewnątrzzakładowej. Implementacja metodyki pracy opartej na zastosowaniu wózków transportowych pozwala efektywniej zarządzać kosztami. Wykorzystujemy jedynie sprawdzony sprzęt pochodzący z komponentów i linii montażowych Enwar. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi stanowią inwestycję, która szybko się zwróci. Podzespoły firmy Enwar są bardzo tanie w utrzymaniu, a przy tym wytrzymałe i niezawodne. Ścisła współpraca pomiędzy członkami grupy Enwar umożliwia niezwłoczną realizację zleconych wdrożeń i skuteczny serwis naszych produktów.

Woozec – prostota i efektywność

Wózki transportowe podnoszą znacząco wydajność każdego zakładu. Enwar jako jeden z niewielu producentów na bieżąco opracowuje nowe modyfikacje sprzętu. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania jedynie sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu. Oprócz tego istnieje możliwość dostosowania na życzenie klienta każdego urządzenia pod konkretne preferencje użytkowe. Magazynowanie i dystrybucja wymaga zastosowania rozwiązań dostosowanych do wybranego sektora produkcji. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, które są indywidualne dla każdej inwestycji. Od lat usprawniamy logistykę produkcyjno-przemysłową dużych i średnich firm. Zajmujemy się zaopatrywaniem czołowych producentów i dystrybutorów w szerokie zaplecze logistyczno-produkcyjne. Ponadto nasza oferta stale poszerza się o nowy asortyment i możliwości. Praktyka nauczyła nas, że w warto koncentrować się na jak najprostszych rozwiązaniach. Dlatego skupiamy się wokół wózków transportowych.

Wózki transportowe zamiast widłowych?

Magazynowanie i dystrybucja wymaga zastosowania niestandardowych rozwiązań w zależności od specyfiki towaru. Wózki transportowe stanowią realną alternatywę dla wózków widłowych, są środkiem transportu pozwalającym osiągnąć łatwy w organizacji oraz prosty do zapętlenia proces transportu i przepływu materiałów pomiędzy poszczególnymi stanowiskami na linii produkcji. Coraz częściej optymalizacja logistyki wykorzystuje specjalne pociągi, które w wielu przypadkach są lepszym sposobem transportu i zaopatrywania gniazd produkcyjnych niż tradycyjne widlaki. Służą one nie tylko do zaopatrywania w części poszczególnych stanowisk produkcyjnych, mogą także służyć do wywozu niepotrzebnych komponentów i wyrzucania odpadów.

Wszystko zależy od potrzeb i charakteru danej firmy. Warto jest rozłożyć procesy logistyczne na poszczególne obszary, szczególnie jeśli chodzi o te związane z przemieszczaniem ładunków. Im bardziej zaopatrywanie linii produkcyjnej jest powtarzalne i zaplanowane, tym skuteczniejsza okaże się implementacja wózków transportowych. Sprzęt tego typu jest tani w eksploatacji, bardziej pojemny i znacznie bezpieczniejszy niż wózki widłowe. Pociągi logistycznie w połączeniu z systemem milk-run znacząco zwiększają wydajność pracy i skracają czas potrzebny na przeładunek.

Wydajność transportu uzależniona jest od planowania i taktu produkcji. Kluczową rolę odgrywa doświadczenie wykonawcy, który optymalizuje logistykę wewnętrzną. Doskonale wiemy, że źle dobrany zestaw transportowy przyniesie więcej strat niż korzyści. Zapewniamy zwiększenie zysków i redukcję kosztów związanych ze zbędnym ruchem, wydłużonym czasem załadunku i rozładunku, a także potencjalnymi uchybieniami BHP.

Wózki transportowe Enwar i optymalizacja Woozec

Zestawy transportowe powinny być standardem, jeśli chodzi o nowoczesny przemysł. Dlatego naszym celem jest wprowadzenie zagranicznych norm na rynku polskim. Wózki transportowe Enwar to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu każdy klient Woozec może liczyć na co najmniej dwukrotną poprawę efektywności swojej firmy. Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, które rozwiną Twoje możliwości? Skontaktuj się z nami!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

www.woozec.com

Kontakt

Regionalny menedżer sprzedaży

Mateusz Szymaniak
mateusz.szymaniak@enwar.pl
tel. +48 570 371 162