Visperium – optymalizacja przemysłu w erze 4.0

Członek rodziny Enwar wyspecjalizowany w implementowaniu nowoczesnych rozwiązań przemysłowych. Zajmujemy się szeroko pojętą optymalizacją przemysłu 4.0. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu stołów warsztatowych, jak i produkcji artykułów dostosowanych do indywidualnych preferencji klienta. Zapewniamy realizację i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji  – od projektu, aż po fazę produkcji. Naszym głównym zadaniem jest czynne wsparcie klienta od pomysłu na produkt po rozwiązanie. Produkujemy zaplecze warsztatowe, części, komponenty oraz urządzenia znacznie poprawiające efektywność linii produkcyjnych.

Customowy stół warsztatowy to podstawa

Dokładna i profesjonalna realizacja wszelkich działań produkcyjnych, naprawczych lub monterskich możliwa jest tylko po odpowiednim przygotowaniu przestrzeni roboczej. Ma ona definitywne znaczenie w przypadku różnego rodzaju zakładów, zwłaszcza
w przypadku linii produkcyjnych i różnego rodzaju warsztatów. Od przemyślanego wyboru zależą zarówno wygoda wykonywanych zadań, jak i bezpieczeństwo w czasie pracy. Ponadto dbałość o ergonomię samego zaplecza technicznego zapewnia o wiele lepsze efekty pracy. Stół warsztatowy, najlepiej customowy, jest w zasadzie najważniejszym elementem w każdym miejscu pracy. Tylko dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie napraw lub obróbki drobnych przedmiotów.

Wyposażenie w postaci customowych stołów warsztatowych to doskonały sposób na systematyzację przestrzeni roboczej. Każdy fachowiec doceni rozwiązanie, które pozwoli mu uporządkować narzędzia i części. Stoły Visperium to gwarancja absolutnego porządku i wygody realizacji wszelkich niezbędnych prac monterskich. Nasze modele poza przestronnym blatem lub blatami, w zależności od życzenia klienta, są wyposażone w wiele dodatkowych półek i szuflad. Oferujemy również instalację ulepszeń w postaci dodatkowego oświetlenia czy też montażu imadła lub innych narzędzi tego typu.

Visperium – rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Nowoczesne przedsiębiorstwa stawiają przed nami wiele wyzwań, które często wymagają zastosowania niestandardowych metod. Nietypowe, designerskie rozwiązania to coś, co motywuje nas do pracy. Visperium to marka, która rozwija się w oparciu
o ciekawe realizacje prowadzone od projektu, aż po fazę produkcyjną. Customowe stoły warsztatowe stanowią doskonały przykład, gdyż należy dostosować nie tylko wymiary do miejsca jego montażu, ale często do wzrostu pracownika lub standardu europejskiego. Mamy świadomość, że osoby wyższe szybciej odczują dyskomfort, który przy powtarzalnej i długiej pracy będzie stanowił zagrożenie dla zdrowia pracownika. Na życzenie klienta dopasowujemy optymalne wymiary stołów do wzrostu oraz do preferencji.

Inwestycja w sprzęt Visperium to fundusze przeznaczone na solidne wyposażenie warsztatów, wyróżniające się wyjątkową wytrzymałością. Praca z wykorzystaniem naszych produktów redukuje możliwość wystąpienia przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, które nadają się do wieloletniej eksploatacji. Ponadto gwarantujemy również serwis i jesteśmy dystrybutorem części oraz komponentów zamiennych.

Visperium to autorskie sposoby optymalizacji przemysłu 4.0

Posiadamy szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do zastosowania w różnych obszarach biznesowych. Umożliwiamy realizację w zasadzie każdego celu, który wyznaczy Twoja firma. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta: od konsultacji koncepcji, przez fazę projektową, po ostateczny montaż i ewentualne poprawki. Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami, takimi jak Electrolux, Toyota, 3M, VW, Whirlpool, Opel, AAM i BSH. Aktywnie wspomagamy firmy, które wprowadzają udoskonalenia transportu wewnątrzzakładowego i poszerzają własne zaplecze technologiczne. Ponadto świadczymy serwis i pełną obsługę posprzedażową.

Dopracowane, przemyślane projekty to podstawa produktów i usług dobrej jakości. Stawiamy również ogromny nacisk na terminowość każdego projektu, przy zachowaniu jak najbardziej korzystnej ceny. Oferujemy rozwiązania w postaci m.in. customowych stołów warsztatowych, spersonalizowanego pociągu logistycznego lub podajników dostarczających komponenty na linię produkcyjną. Zadbamy o każdy szczegół
i dopasujemy nasze możliwości do Twoich potrzeb. Udoskonalamy również obecne na terenie przedsiębiorstwa systemy przewozu wewnętrznego. Zdecyduj się na optymalizację przemysłu 4.0! Pozwól nam wprowadzić twoją firmę na wyższy poziom!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

www.visperium.com

Kontakt

Doradca techniczno-handlowy

Krzysztof Skrzyszewski
krzysztof.skrzyszewski@enwar.pl
tel. +48 690 501 401