fbpx

Visperium — optymalizacja przemysłu

Visperium to marka w rodzinie Enwar wyspecjalizowana w implementowaniu nowoczesnych rozwiązań przemysłowych. Zajmujemy się szeroko pojętą optymalizacją i automatyzacją przemysłu. Jesteśmy ekspertami w projektowaniu i produkowaniu customowych stołów przemysłowych, elementów wyposażenia linii produkcyjnych oraz podajników o różnych zastosowaniach. Przygotowywane przez nas produkty dostosowywane są w pełni do preferencji i potrzeb naszych Klientów. Nasza elastyczność wynikająca z wieloletniej współpracy z międzynarodowymi firmami o szerokim portfolio, a także wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwoliły nam wdrożyć odpowiednie mechanizmy zapewniające naszym klientom ciągły dostęp do konsultacji projektowych oraz wsparcia technicznego przez cały okres współpracy z nami — od pierwszego zapytania, poprzez fazę realizacji, aż po codzienne, wieloletnie użytkowanie i serwis. Dokładamy wszelkich starań, aby czynnie wspierać naszych klientów w ich działaniach — dzięki temu jesteśmy w stanie przygotowywać rozwiązania spełniające ich oczekiwania w 100%.

Customowy stół przemysłowy to podstawa

Profesjonalna realizacja wszelkich działań produkcyjnych, naprawczych lub monterskich możliwa jest tylko po odpowiednim przygotowaniu przestrzeni roboczej. Ma ona ogromne znaczenie w przypadku różnego rodzaju zakładów, zwłaszcza w przypadku linii produkcyjnych. Od odpowiedniego wyboru narzędzi zależą zarówno wygoda wykonywanych zadań, jak i bezpieczeństwo w czasie pracy. Ponadto dbałość o ergonomię samego zaplecza technicznego zapewnia o wiele lepsze efekty pracy. Stół przemysłowy, najlepiej zindywidualizowany pod kątem konkretnego zastosowania jest w opinii fachowców z branży najważniejszym elementem w każdym miejscu pracy. Tylko dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie odpowiednich napraw lub obróbki drobnych przedmiotów.

Wyposażenie w postaci customowych stołów przemysłowych to doskonały sposób na systematyzację przestrzeni roboczej. Każdy fachowiec doceni rozwiązanie, które pozwoli mu uporządkować narzędzia i części. Stoły Visperium to gwarancja absolutnego porządku i wygody realizacji wszelkich niezbędnych prac monterskich. Nasze modele poza przestronnym blatem (lub blatami), w zależności od życzenia klienta, są wyposażone w wiele dodatkowych półek i szuflad, które można modyfikować według potrzeb. Oferujemy również instalację ulepszeń w postaci dodatkowego oświetlenia czy też montażu imadła lub innych narzędzi tego typu. Co więcej, mamy świadomość, że osoby wyższe szybciej odczują dyskomfort, który przy powtarzalnej i długiej pracy będzie stanowił zagrożenie dla zdrowia pracownika. Na życzenie klienta dopasowujemy optymalne wymiary stołów do wzrostu do jednego (lub więcej) pracowników.

Visperium – rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Nowoczesne przedsiębiorstwa stawiają przed nami wiele wyzwań, które często wymagają zastosowania niestandardowych metod. Nietypowe, designerskie rozwiązania to coś, co motywuje nas do pracy. Visperium to marka, która rozwija się na podstawie ciekawych i unikalnych dla każdego zakładu produkcyjnego realizacji. Nasza specjalizacja obejmuje nie tylko customowe stoły przemysłowe — zajmujemy się również optymalizacją procesów automatyzujących i usprawniających procesy produkcyjne. Praca z wykorzystaniem naszych customowych elementów wyposażenia linii produkcyjnych i podajników redukuje szanse powstawania przypadkowych uszkodzeń mechanicznych oraz nieszczęśliwych wypadków. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, które nadają się do wieloletniej eksploatacji. Inwestycja w sprzęt Visperium to fundusze przeznaczone na solidne wyposażenie warsztatów i przestrzeni produkcyjnych, które wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i dbałością o szczegóły.

Visperium to autorskie sposoby optymalizacji przemysłu

Posiadamy szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do zastosowania w różnych obszarach biznesowych. Umożliwiamy realizację w zasadzie każdego celu, który wyznaczy Twoja firma. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta: od konsultacji koncepcji, przez fazę projektową, po ostateczny montaż i ewentualne poprawki. Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami, takimi jak Electrolux, Toyota, 3M, VW, Whirlpool, Opel, AAM i BSH. Aktywnie wspomagamy firmy, które wprowadzają udoskonalenia transportu wewnątrzzakładowego i poszerzają własne zaplecze technologiczne. Ponadto gwarantujemy również serwis i obsługę po sprzedażową. Jesteśmy również dystrybutorem części i komponentów zamiennych.

Dopracowane, przemyślane projekty to podstawa produktów i usług dobrej jakości. Stawiamy również ogromny nacisk na terminowość każdego projektu, przy zachowaniu najkorzystniejszej ceny. Oferujemy rozwiązania w postaci m.in. customowych stołów przemysłowych, spersonalizowanego pociągu logistycznego lub podajników dostarczających komponenty na linię produkcyjną. Zadbamy o każdy szczegół i dopasujemy nasze możliwości do Twoich potrzeb. Udoskonalamy również obecne na terenie przedsiębiorstwa systemy przewozu wewnętrznego. Zdecyduj się na optymalizację przemysłu! Skontaktuj się z nami i wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom!

 

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

www.visperium.com

Kontakt

Menedżer Działu CUSTOM marki Visperium

Krzysztof Skrzyszewski
krzysztof.skrzyszewski@enwar.pl
tel. +48 690 501 401