fbpx

Viridi Space – nie tylko zagospodarowanie przestrzeni

Viridi Space to rodzima marka należąca od lat do rodziny Enwar. Zapewniamy szerokie spektrum produktów wykonanych ze stali corten, stali węglowej oraz aluminium. Zagospodarujemy każdą przestrzeń, którą wskaże nam kontrahent. Wypełnimy i urozmaicimy infrastrukturę miejską, centra handlowe, parki, kawiarnie i prywatne posesje. Posiadamy szeroki zakres dekoracji, takich jak: designerskie paleniska, altanki, wykończenia wnętrz oraz ozdoby. Wytwarzamy produkty zarówno w standardowych wariantach, jak i przygotowywane według indywidualnego projektu. W tym aspekcie dopasowujemy się ściśle do potrzeb klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, gdyż jedynie taka metoda pozwala na zaspokojenie oczekiwań naszych klientów.

Stal corten, aluminium i inne materiały

Nasi pracownicy od lat specjalizują się w obróbce różnego rodzaju surowców, takich jak stal zwykła, nierdzewna, cynkowana, bądź aluminium. Są to materiały idealnie sprawdzające się w każdej inwestycji. Jednakże ze względu na jego niepowtarzalne właściwości, stawiamy szczególny naciski na produkty z cortenu. Stanowi on najlepszy wybór w przypadku większości projektów zagospodarowania przestrzeni. Jest to jednomyślna opinia naszych specjalistów, oparta na wieloletnim doświadczeniu w pracy ze stalą corten. Jeśli zastanawiasz się pomiędzy stalą lub aluminium — wybierz corten! Wybór ten pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach związanych z impregnacją i renowacją.

Corten w rękach rzemieślników Viridi Space

Stal corten to materiał o szerokim spektrum ciekawych właściwości, które nadają mu wiele zastosowań we współczesnej architekturze. Przykładowo, corten wykazuje zwiększoną wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Surowiec ten pod wpływem deszczu, zanieczyszczeń, dobowych wachań temperatury i powietrza wytwarza na swojej powierzchni powłokę ochronną, która z wyglądu przypomina nieco rdzę. Osad tego typu nie ma nic wspólnego ze standardowo rozumianą korozją. Powstała na powierzchni produktu powłoka sprawia, że corten nie wymaga szczególnej troski lub impregnacji. Nie generuje tym samym dodatkowych kosztów w postaci konieczności regularnego malowania bądź renowacji.

Produkty z cortenu nie wymagają obróbki powierzchniowej. Z czasem przybierają one charakterystyczną rdzawą barwę, przez co design każdego projektu jest bezsprzecznie unikatowy. Stal corten sprawdzi się w przypadku nowoczesnej architektury i w ciekawy sposób zaakcentuje większość aranżacji ogrodowych, ponieważ doskonale komponuje się z zielenią. Stanowi on doskonałe medium dla projektów: koszy, donic, elementów wodnych, palenisk, rzeźb, ławek lub altanek. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się jego oryginalny wygląd nie tylko w przemyśle, ale także w sztuce i małej architekturze. Corten jest w dzisiejszych czasach bardzo modny — światowej klasy designerzy doceniają jego właściwości, barwę i łatwość w utrzymaniu.

Realizacja indywidualnych projektów

Masz swój własny pomysł na produkt lub ozdobę? Chcesz zagospodarować przestrzeń według własnego zamysłu? Zróbmy to razem! Wspólnymi siłami dopracujemy założenia projektowe i wybierzemy sposób jego realizacji. Staramy się wspierać każdą inicjatywę twórczą. Stanowi to ciekawą alternatywę dla regularnych zleceń i poszerza nasze horyzonty. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego możesz być pewny, że dopasujemy się również do Twojego zamysłu! Jak to wygląda w praktyce?

Skontaktuj się z nami i prześlij nam założenia projektowe, schemat lub opisz nam swój pomysł. Nasi technicy i projektanci dostosują Twoją wizję do norm technicznych, a następnie — jeśli będziesz zainteresowany, zajmą się jej realizacją. W ciągu kilku dni wyślemy Ci gotowe szkice lub rysunki wraz z wagą i ceną końcową produktu. W każdej chwili możesz zgłosić swoje uwagi i zasugerować poprawki. Do produkcji wykorzystamy corten, aluminium, stal ocynkowaną, zwykłą, nierdzewną lub jakikolwiek inny materiał, którego będzie wymagał projekt. Nie pozwolimy, żeby efekty naszej współpracy nie spełniły Twoich oczekiwań! Podchodzimy priorytetowo do projektów indywidualnych i kładziemy szczególny nacisk na trwałość finalnych produktów.

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, gdyż z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Kwestie związane z rozwojem naszych możliwości są dla nas niezwykle ważne. Praca ze światowej klasy designerami powoduje, że wciąż podejmujemy się nowych wyzwań. W jaki sposób do tego podchodzimy? Efektywnie! Zaangażowanie w każdą inwestycję to dla nas absolutny priorytet. Zatrudniamy fachowców, którzy są prawdziwymi artystami w swojej dziedzinie.  Poszukujesz uniwersalnych rozwiązań dopasowanych Twoich indywidualnych preferencji? Skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy odpowiedni artykuł z listy tysięcy naszych produktów. Przekonaj się sam!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Viridi Polska sp. z o.o.
ul. Zbożowa 42B
40-657 Katowice
NIP: 9542795437
REGON: 380970913
KRS: 0000744053
Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

Kontakt

Specjalista ds. obsługi klienta

Karolina Partyka
contact@viridispace.com
tel. +48 792 699 699

Dyrektor ds. rozwoju

Michael Ovadenko
michael.ovadenko@viridispace.com
tel. +48 606 376 333