fbpx

Fiskalia – outsourcing księgowości

Fiskalia to spółka specjalizująca się w szerokim spektrum usług związanych z obsługą księgowości i kadr. Zapewniamy kompleksowy outsourcing księgowości nastawiony na bliską współpracę z klientem. Fiskalia powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców, którzy oczekują najwyższych standardów obsługi.

W sposób indywidualny podchodzimy do każdego klienta, gdyż jedynie zorganizowana i dynamiczna komunikacja pozwala na podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Priorytetowo traktujemy sprawną komunikację i wymianę informacji na temat wyników finansowych. Jedynie szybkie, a zarazem pewne kroki pozwalają utrzymać odpowiedni poziom obrotów przedsiębiorstwa. Profesjonalna księgowość to wygoda i poczucie bezpieczeństwa. To właśnie my odpowiadamy za ten komfort i w ten sposób wspieramy naszych kontrahentów — gwarantując usługi najwyższej klasy.

Zewnętrzna księgowość to klucz do oszczędności

Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają redukcję kosztów w porównaniu do kosztów utrzymywania wewnątrzfirmowego stanowiska księgowego. Dzięki nam przedsiębiorcy nie muszą dokonywać zakupu drogiego systemu księgowo-podatkowego, który wymaga  ciągłych, dodatkowo płatnych aktualizacji przepisów prawnych. Umożliwiamy również likwidację wewnętrznego działu kadr, co znacząco redukuje problemy z rekrutacją pracowników i ponoszenie dodatkowych opłat związanych z naborem personelu, a także zarządzaniem m.in. urlopami.

Dzięki outsourcingowi księgowości nasi klienci zyskują stałego i sprawdzonego doradcę, który nie bierze wolnego i zawsze stawia się na wezwanie. Zewnętrzna księgowość eliminuje wysokie koszta związane ze szkoleniami niezbędnymi w ramach prawidłowego wykonywania obowiązków przez dział wewnętrzny firmy. Współpraca z nami powoduje, że przedsiębiorca nie musi angażować się w kontrolę efektywności pracy personelu. Rozwiązujemy bieżące problemy i oferujemy natychmiastowe rozwiązania w powierzonym nam obszarze działalności.

Outsourcing księgowości pozostaje do pełnej dyspozycji kontrahenta. Fiskalia zajmuje się zapleczem biurowym, a klient ma więcej czasu na podejmowanie decyzji i opracowywanie strategii działania. Stawiamy nacisk na właściwy, a zarazem prosty przekaz informacji. Implementujemy przejrzysty systemem wymiany danych finansowych, który znacząco skraca procedury podejmowania decyzji w strukturze zarządu. Dostarczamy odpowiednie wsparcie, szczególnie w kwestii archiwizacji dokumentów. Zajmiemy się standaryzacją dokumentacji, podejmowaniem analiz, sporządzaniem faktur, procedur i raportów finansowych. Jest to jednak jedynie ułamek naszych prawdziwych możliwości.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, nadzorujemy zmiany normatywne w kwestii dokumentów, aktualizujemy oprogramowanie firmowe i zarządzamy realizacją zadań księgowych. Ponadto dbamy o rozwój naszych pracowników i organizujemy kwartalne szkolenia. Nauka i poszerzanie wiedzy to klucz do zrozumienia zmieniających się przepisów prawa.

Zaangażowanie w interes klienta to podstawa

Jesteśmy świadomi, iż dla niektórych przedsiębiorców powierzenie obsługi księgowej zewnętrznemu podmiotowi wydawać się może ryzykiem. Kluczowe jest tu znalezienie wykwalifikowanego zleceniobiorcy, który rozumie specyfikę danej działalności i przede wszystkim angażuje się w wizję klienta. Obecnie wiele biur rachunkowych korzysta z nowoczesnych narzędzi oraz sprawdzonej metodyki pracy — niestety jednak bardzo często pozostają obojętne wobec interesu przedsiębiorstwa, którym się zajmują. Powoduje to, że nie wywiązują się ze swoich obowiązków w sposób rzetelny. Dla nas jest to całkowicie nieakceptowalne.

Fiskalia to spółka, której celem jest wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy potrzebują zaufanego partnera w prowadzeniu biznesu. Zapewniamy zleceniodawcy poczucie komfortu z perspektywy finansowej i podatkowo-prawnej. Zajmiemy się także reprezentacją firmy przed organami administracyjnymi i instytucjami kontroli państwowej. W bardzo prosty sposób pozbędziesz się wielu obowiązków, które będziemy wykonywać za Ciebie. Dzięki wprowadzeniu naszych rozwiązań działalność każdej firmy staje się o wiele łatwiejsza i efektywniejsza. Zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet!

Fiskalia – doskonały partner w biznesie

Jako zewnętrzna księgowość gwarantujemy poprawę statystyk finansowych. Obiektywnym potwierdzeniem naszych kwalifikacji są certyfikaty i uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również pakiet niezbędnych ubezpieczeń m.in. od odpowiedzialności cywilnej. Outsourcing księgowości to doskonały sposób na zmniejszenie ryzyka błędów księgowych. Fiskalia przenosi na siebie odpowiedzialność za realizowane przez siebie zadania. Jeśli poszukujesz komfortu i wygody w prowadzeniu biznesu – skontaktuj się z nami!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Fiskalia sp. z o.o. sp.k.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842800343
REGON: 385253205
KRS: 0000821867

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.fiskalia.pl

Kontakt

Główna księgowa

Marta Gdesz
biuro@fiskalia.pl
tel. +48 537 808 690

Księgowość

ksiegowosc@fiskalia.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Sabina Pitek
kadry@fiskalia.pl
tel. +48 533 181 698