Fiskalia – outsourcing księgowości

Marka specjalizująca się w szerokim spektrum usług związanych z obsługą księgowości i kadr. Zapewniamy kompleksowy outsourcing księgowości nastawiony na bliską współpracę z klientem. Fiskalia powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców, którzy stawiają konkretne wymagania.

W sposób indywidualny podchodzimy do każdego klienta, gdyż jedynie sprawna komunikacja pozwala na podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Priorytetowo traktujemy sprawną komunikację i wymianę informacji na temat wyników finansowych. Jedynie szybkie i pewne kroki pozwalają utrzymać odpowiedni poziom obrotów przedsiębiorstwa. Profesjonalna księgowość to wygoda i poczucie bezpieczeństwa. To właśnie my odpowiadamy za ten komfort i w ten sposób wspieramy naszych kontrahentów. Gwarantujemy jedynie wysokiej klasy usługi.

Zewnętrzna księgowość to klucz do oszczędności

Rozwiązania proponowane przez Fiskalia to redukcja kosztów nawet o 40%, w porównaniu do kosztów utrzymywania wewnętrznego stanowiska księgowej. Dzięki nam przedsiębiorca nie musi dokonywać zakupu drogiego systemu księgowo-podatkowego, który jest zawodny i wymaga aktualizacji przepisów prawnych. Umożliwiamy również likwidację wewnętrznego działu kadr, co wyklucza również problemy z rekrutacją pracowników i ponoszenie dodatkowych opłat związanych z miejscami pracy, zobowiązaniami personalnymi i urlopami.

Dzięki outsourcingowi księgowości klient zyskuje stałego doradcę, który nie bierze wolnego i zawsze stawia się na wezwanie. Zdecydowanie ograniczamy możliwość wystąpienia nieprzewidywalnego czynnika ludzkiego. Zewnętrzna księgowość niweluje wysokie koszta związane ze szkoleniami niezbędnymi w ramach prawidłowego wykonywania obowiązków przez dział wewnętrzny firmy. Współpraca z nami powoduje, że przedsiębiorca nie musi angażować się w kontrolę efektywności pracy personelu. Rozwiązujemy bieżące problemy i decydujemy w obszarze powierzonej nam działalności.

Outsourcing księgowości pozostaje w pełnej dyspozycji kontrahenta. Umożliwiamy w ten sposób koncentrację zasobów firmy wyłącznie na celach działalności biznesowej. Fiskalia zajmuje się zapleczem biurowym, a klient ma więcej czasu na podejmowanie decyzji i opracowywanie strategii działania. Stawiamy nacisk na właściwy, prosty przekaz informacji. Implementujemy przejrzysty systemem wymiany danych finansowych, który znacznie skraca procedury w strukturze zarządu. Dostarczamy odpowiednie wsparcie, szczególnie w kwestii archiwizacji dokumentów. Zajmiemy się standaryzacją dokumentacji, podejmowaniem analiz, sporządzaniem faktur, procedur i raportów. Jest to jedynie ułamek naszych prawdziwych możliwości.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, nadzorujemy zmiany normatywne w kwestii dokumentów, aktualizujemy oprogramowanie firmowe i zarządzamy realizacją zadań księgowych. Ponadto dbamy o rozwój naszych pracowników i organizujemy kwartalne szkolenia. Nauka i poszerzanie wiedzy to klucz do zrozumienia zmieniających się przepisów prawa.

Zaangażowanie w interes klienta to podstawa

Powierzenie zewnętrznemu podmiotowi obsługi księgowej niesie ze sobą pewne ryzyko. Kluczowe jest znalezienie wykwalifikowanego zleceniobiorcy, który rozumie specyfikę danej działalności i przede wszystkim angażuje się w wizję klienta. Obecnie wiele biur w korzysta z nowoczesnych narzędzi oraz sprawdzonych modernizacji metodyki pracy. Niestety bardzo często pozostają obojętne wobec interesu przedsiębiorstwa. Powoduje to, że nie wywiązują się ze swoich obowiązków w sposób rzetelny. Dla nas to nieakceptowalne.

Fiskalia to marka, która powstała w celu wyjścia naprzeciw przedsiębiorcom, którzy potrzebują zaufanego partnera w prowadzeniu biznesu. Zapewniamy zleceniodawcy poczucie komfortu z perspektywy finansowej i podatkowo-prawnej. Zajmiemy się także reprezentacją firmy przed organami administracyjnymi i instytucjami kontroli państwowej. W bardzo prosty sposób pozbędziesz się wielu obowiązków, które będziemy wykonywać za Ciebie. Dzięki wprowadzeniu naszych rozwiązań działalność każdej firmy staje się o wiele łatwiejsza i efektywniejsza. Zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet!

Fiskalia – doskonały partner w biznesie

Jako zewnętrzna księgowość gwarantujemy poprawę statystyk finansowych. Obiektywnym potwierdzeniem naszych kwalifikacji są certyfikaty i uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również pakiet niezbędnych ubezpieczeń m.in. od odpowiedzialności cywilnej. Outsourcing księgowości to doskonały sposób na zmniejszenie ryzyka błędów księgowych. Fiskalia przenosi na siebie odpowiedzialność za realizowane przez siebie zadania. Jeśli poszukujesz komfortu i wygody w prowadzeniu biznesu – skontaktuj się z nami!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Fiskalia sp. z o.o. sp.k.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842800343
REGON: 385253205
KRS: 0000821867

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.fiskalia.pl

Kontakt

Główna księgowa

Marta Gdesz
biuro@fiskalia.pl
tel. +48 537 808 690

Samodzielna księgowa

Agnieszka Kimbort-Kupisz
biuro@fiskalia.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Sabina Pitek
kadry@fiskalia.pl
tel. +48 533 181 698