Profesjonalizm w projektowaniu i montażu konstrukcji stalowych

Jako Aerostal działamy na rynku od ponad 15 lat. Zajmujemy się szeroko rozumianą branżą budowlano-przemysłową. Naszym klientom oferujemy usługi związane zarówno z wykonywaniem i montażem konstrukcji stalowych, jak i z relokacją i przenoszeniem maszyn w ramach przedsiębiorstwa. Ponadto specjalizujemy się również w sprzedaży i montażu systemów wentylacyjnych dostosowanych do potrzeb. Zaimplementujemy dowolne rozwiązania w budownictwie prywatnym i przemysłowym. W naszym zespole znajdują się jedynie wyspecjalizowani pracownicy budowlani, monterzy i konstruktorzy, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry budowlanej z zaangażowaniem i należytą starannością wykonują swoje działania.

Realizacja zadań procesu budowlanego

Nasi klienci mogą nam powierzyć realizacje zadań zarówno jako wykonanie robót w funkcji Generalnego Wykonawcy w Systemie Buduj lub Projektuj i Buduj, jak i wykonanie poszczególnych Zadań Procesu Budowlanego w branży wykonywania i montażu konstrukcji stalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zgromadzić niezbędną wiedzę, którą ciągle poszerzamy oraz praktykę, które pozwalają nam służyć radą w doborze materiałów, zagospodarowaniu przestrzeni oraz w projektowaniu indywidualnych rozwiązań obiektowych. Przeprowadzamy również szczegółowe inspekcje systemów wentylacyjnych. W przypadku wykrycia braków lub uszkodzeń, dokonujemy niezwłocznej naprawy lub proponujemy konkretne rozwiązania. Ponadto oferujemy szerokie spektrum usług związanych z montażem i konserwacją klimatyzacji w zakresie dowolnego obiektu prywatnego lub przemysłowego.

Od lat współpracujemy z różnymi podmiotami, co zaowocowało przyjaźnią z biurami projektowymi, które we współpracy z nami projektują na życzenie klienta dowolny obiekt przemysłowy. Pomagamy również stworzyć od podstaw koncepcję inwestycji związanej z ustawieniem konstrukcji stalowej. Przygotowujemy pełną dokumentację projektową, która wymagana jest przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę. Nasi specjaliści także zajmują się wykonywaniem dokumentacji wykonawczej projektu. Realizujemy również roboty budowlane, a dzięki doświadczeniu i skrupulatności wykonywanych obowiązków realizujemy odbiory obiektów wraz z wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W ten właśnie sposób Aerostal spełnia wszystkie zadania kompleksowej obsługi klientów indywidualnych oraz firm w związku z wykonywaniem i montażem konstrukcji stalowych, a także instalacją oraz konserwacją systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Grupa Enwar, do której należy marka Aerostal dysponuje także własną wytwórnią konstrukcji stalowych. Jest to bardzo ważny element, który wyróżnia nas na tle innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zarówno małym zadaniom, zleconym przez klientów indywidualnych, jak i jesteśmy w stanie realizować budowę dużych konstrukcji stalowych dla klientów profesjonalnych. Jeśli chodzi o systemy wentylacyjne i klimatyzację, to współpracujemy z renomowanymi markami, które udostępniają nam swoje rozwiązania. Korzystamy jedynie ze sprzętu, który stosujemy lub zastosowalibyśmy w obrębie naszych placówek. Gwarantujemy jedynie najwyższą jakość technologii i usług.

Wszystkie nasze usługi związane z budowaniem konstrukcji stalowych i systemami wentylacji realizujemy z materiałów własnych lub na życzenie klienta z materiałów powierzonych. Wszystko po to, by zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane i indywidualne rozwiązania inwestycyjne pojawiające się na rynku. Z nami każdy klient ma poczucie bezpieczeństwa, że jego projekt zostanie zrealizowany zgodnie ze wytycznymi i spełni wszystkie jego oczekiwania.

Relokacja i przenoszenie maszyn oraz linii produkcyjnych

W ofercie marki Aerostal znajdują się również usługi związanie z relokacją i przenoszeniem maszyn i linii produkcyjnych zarówno w obrębie jednego zakładu, jak i pomiędzy nimi. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwala nam przeprowadzać prace w sposób bezpieczny dla maszyn, pracowników oraz całej struktury zakładowej.

Żeby zapewnić naszym klientom w pełni profesjonalne usługi relokacji maszyn, nasze działania zaczynamy od rozmowy z klientem i poznaniem jego oczekiwań. Następnie przeprowadzamy wstępne rozpoznanie, w którym uwzględniamy charakterystykę maszyn, urządzeń lub linii produkcyjnych i otoczenia. Po zebraniu wszystkich niezbędnych danym wykonujemy szczegółowy plan działania, z uwzględnieniem wszystkich etapów przeniesienia i relokacji maszyn. W naszym planie uwzględniamy dokładny harmonogram prac, które będą przeprowadzone przez nasz zespół, a następnie przekazujemy go do wglądu klientowi, by miał możliwość weryfikacji i nadzoru naszych działań.

W naszej firmie jesteśmy świadomi, że każda relokacja maszyn ma inny charakter. Dlatego też w naszym zespole zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, między innymi elektryki, elektroniki czy hydrauliki, tak aby każde wykonywane przez nas zadanie miało odpowiednie zaplecze specjalistyczne. W ten sposób możemy indywidualnie podejść do każdego zlecenia. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług oferujemy również opracowanie projektu i wykonanie konstrukcji stalowych wraz z montażem. W ten sposób nasi klienci zyskują kompleksową obsługę w zakresie przenoszenie i relokacji maszyn. Chętnie podejmiemy się także wykonania konstrukcji stalowej na powierzonych przez klienta planach.

Systemy wentylacyjne i klimatyzacja

Od lat specjalizujemy się w szczegółowych inspekcjach wentylacji obecnej w budynkach o dowolnym przeznaczeniu. Zajmujemy się montażem i konserwacją szerokiego spektrum systemów związanych z  jakością powietrza w budynkach o przeznaczeniu prywatnym, publicznym lub przemysłowym. Nasze usługi podnoszą komfort pracowników, domowników i wszystkich innych osób korzystających z danego obiektu lub pomieszczenia.

Ponadto zajmujemy się instalacją i serwisem klimatyzacji. Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania, które znacząco wpłyną na efektywność Twojej pracy lub relaksu. Zapewnimy Ci lepsze rezultaty pracy i samopoczucie dzięki montażowi sprawdzonego sprzętu, który dopasuje temperaturę oraz wilgotność powietrza do Twoich potrzeb.

Budownictwo przemysłowe — najwyższa jakość usług potwierdzona kontrolą jakości

Jesteśmy jedną z niewielu firm uprawnionych do wykonywania, montażu oraz naprawy stalowych konstrukcji spawanych klasy 1, 2 oraz 3 zgodnych z PN-M – 69008, ISO 3438-2 oraz EN1090-2. Dlatego też oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Od podstaw projektujemy, wykonujemy oraz nadzorujemy pełen proces wykonania i montażu konstrukcji stalowych, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za końcowy efekt oraz terminową realizację.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i ich pracowników zapewniamy szereg kontroli jakości podczas montażu konstrukcji stalowej. Oprócz kontroli wizualnej poddajemy konstrukcje specjalistycznym badaniom takim jak badania MT (magnetyczno-proszkowe), PT (penetracyjne) oraz UT (ultradźwiękowe). W ten sposób mamy pewność, że wykonane przez nas konstrukcje stalowe spełnią wszelkie wymagania, będą bezpieczne i posłużą klientom przez długie lata.

Zajmujemy się montażem w pełni bezpiecznych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, które zapewnią dobre samopoczucie Tobie, pracownikom lub pozostałym domowników. Warto mieć świadomość, w jak istotny sposób jakość powietrza wpływa na człowieka. Podnieść komfort życia  swojego i Twoich bliskich.

Zatem jeśli poszukujesz firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę, bezpieczeństwo i terminową realizację to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.aerostal.com

Kontakt

Menedżer Działu Montażu i Budownictwa

Kazimierz Pawlak
kazimierz.pawlak@enwar.pl
(74) 646 94 39

Kierownik Robót Budowlanych

Łukasz Jaworski
lukasz.jaworski@enwar.pl

Specjalista ds. montażu

Mirosław Sołtysik
miroslaw.soltysik@enwar.pl

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Leszek Łyżwa
leszek.lyzwa@enwar.pl

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Seweryn Kuczewski
seweryn.kuczewski@enwar.pl

Specjalista ds. administracyjnych

Marta Górkowa
marta.gorkowa@enwar.pl