fbpx

Profesjonalizm w projektowaniu i montażu konstrukcji stalowych

Jako Aerostal działamy na rynku od ponad 15 lat. Zajmujemy się szeroko rozumianą branżą budowlano-przemysłową. Naszym klientom oferujemy usługi związane zarówno z wykonywaniem i montażem konstrukcji stalowych, jak i z relokacją i przenoszeniem maszyn w ramach przedsiębiorstwa. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży i montażu systemów wentylacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zaimplementujemy dowolne rozwiązania w budownictwie prywatnym i przemysłowym. W naszym zespole znajdują się jedynie wyspecjalizowani pracownicy budowlani, monterzy i konstruktorzy, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej z zaangażowaniem i należytą starannością wykonują swoje działania.

Realizacja zadań procesu budowlanego

Nasi klienci mogą nam powierzyć realizacje zadań zarówno jako wykonanie robót w funkcji Generalnego Wykonawcy w Systemie Buduj lub Projektuj i Buduj, jak i wykonanie tylko poszczególnych zadań procesu budowlanego w branży wykonywania i montażu konstrukcji stalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zgromadzić niezbędną wiedzę, którą ciągle poszerzamy, dzięki czemu możemy służyć radą w doborze materiałów, zagospodarowaniu przestrzeni oraz w projektowaniu indywidualnych rozwiązań obiektowych. Przeprowadzamy również szczegółowe inspekcje systemów wentylacyjnych. W przypadku wykrycia braków lub uszkodzeń dokonujemy niezwłocznej naprawy, lub proponujemy konkretne rozwiązania. Ponadto oferujemy szerokie spektrum usług związanych z montażem i konserwacją klimatyzacji w zakresie dowolnego obiektu prywatnego lub przemysłowego.

Pomagamy również stworzyć od podstaw koncepcję inwestycji związanej z ustawieniem konstrukcji stalowej. Przygotowujemy pełną dokumentację projektową, która wymagana jest przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę. Nasi specjaliści zajmują się także przygotowywaniem dokumentacji wykonawczej projektu. Realizujemy również roboty budowlane, a dzięki doświadczeniu i skrupulatności w wykonywanych obowiązkach przeprowadzamy odbiory obiektów wraz ze wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W ten sposób Aerostal spełnia wszystkie założenia kompleksowej obsługi klientów indywidualnych oraz firm w związku z wykonywaniem i montażem konstrukcji stalowych, a także instalacją oraz konserwacją systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Własna wytwórnia konstrukcji stalowych Aerostal

Grupa Enwar, której częścią jest spółka Aerostal, dysponuje także własną wytwórnią konstrukcji stalowych. Jest to kluczowy element, który wyróżnia nas na tle naszej konkurencji. Dzięki własnej wytwórni jesteśmy w stanie sprostać zarówno małym zadaniom, zleconym przez klientów indywidualnych, jak i tym największym, zlecanym przez globalne koncerny na realizację budowy dużych konstrukcji stalowych. Jeśli chodzi o systemy wentylacyjne i klimatyzację, to współpracujemy z renomowanymi markami, które udostępniają nam swoje rozwiązania. Korzystamy jedynie ze sprzętu, który stosujemy lub zastosowalibyśmy w obrębie naszych placówek. Gwarantujemy jedynie najwyższą jakość technologii i usług.

Wszystkie nasze usługi związane z budowaniem konstrukcji stalowych i systemami wentylacji realizujemy z materiałów własnych lub na życzenie klienta z materiałów powierzonych. Wszystko po to, by zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane i indywidualne rozwiązania inwestycyjne pojawiające się na rynku. Z nami każdy klient ma poczucie bezpieczeństwa, że jego projekt zostanie zrealizowany zgodnie z wytycznymi i spełni wszystkie jego oczekiwania.

Relokacja i przenoszenie maszyn oraz linii produkcyjnych

W ofercie firmy Aerostal znajdują się również usługi związanie z relokacją i przenoszeniem maszyn oraz linii produkcyjnych, zarówno w obrębie jednego zakładu, jak i pomiędzy nimi. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwala nam przeprowadzać prace w sposób bezpieczny dla maszyn, pracowników oraz całej struktury zakładowej.

Aby zapewnić naszym klientom w pełni profesjonalne usługi relokacji maszyn, nasze działania zaczynamy od rozmowy z klientem i poznaniem jego oczekiwań. Następnie przeprowadzamy wstępne rozpoznanie, w którym uwzględniamy charakterystykę maszyn, urządzeń lub linii produkcyjnych i otoczenia. Po zebraniu wszystkich niezbędnych danych wykonujemy szczegółowy plan działania z uwzględnieniem wszystkich etapów przeniesienia i relokacji maszyn. W naszym planie uwzględniamy dokładny harmonogram prac, które będą przeprowadzone przez nasz zespół, a następnie przekazujemy go do wglądu klientowi, by miał możliwość weryfikacji i nadzoru naszych działań.

W naszej firmie jesteśmy świadomi, że każda relokacja maszyn ma inny charakter. Dlatego też w naszym zespole zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin; między innymi elektryki, elektroniki czy hydrauliki. W ten sposób każde wykonywane przez nas zadanie ma odpowiednie zaplecze specjalistyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług oferujemy również opracowanie projektu i wykonanie konstrukcji stalowych wraz z montażem. W ten sposób nasi klienci zyskują kompleksową obsługę w zakresie przenoszenia i relokacji maszyn. Chętnie podejmiemy się także wykonania konstrukcji stalowych na powierzonych przez klienta planach.

Systemy wentylacyjne i klimatyzacja Aerostal

Od lat specjalizujemy się w szczegółowych inspekcjach wentylacji obecnych w budynkach o dowolnym przeznaczeniu. Zajmujemy się montażem i konserwacją szerokiego spektrum systemów związanych z jakością powietrza w budynkach o przeznaczeniu prywatnym, publicznym lub przemysłowym. Nasze usługi podnoszą komfort pracowników, domowników i wszystkich innych osób korzystających z danego obiektu lub pomieszczenia.

Ponadto zajmujemy się instalacją i serwisem klimatyzacji. Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania, które znacząco wpłyną na efektywność Twojej pracy lub relaksu. Zapewnimy Ci lepsze rezultaty pracy i samopoczucie dzięki montażowi sprawdzonego sprzętu, który dopasuje temperaturę oraz wilgotność powietrza do Twoich potrzeb.

Aerostal — najwyższa jakość usług potwierdzona kontrolą jakości

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce uprawnionych do wykonywania montażu oraz naprawy stalowych konstrukcji spawanych klasy 1, 2 oraz 3 zgodnych z PN-M – 69008, ISO 3438-2 oraz EN1090-2. Dlatego też oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Od podstaw projektujemy, wykonujemy oraz nadzorujemy pełen proces wykonania i montażu konstrukcji stalowych, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za końcowy efekt oraz terminową realizację.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i ich pracowników, zapewniamy szereg kontroli jakości podczas montażu konstrukcji stalowej. Oprócz kontroli wizualnej poddajemy konstrukcje specjalistycznym badaniom takim jak badania MT (magnetyczno-proszkowe), PT (penetracyjne) oraz UT (ultradźwiękowe). W ten sposób mamy pewność, że wykonane przez nas konstrukcje stalowe spełnią wszelkie wymagania, będą bezpieczne i posłużą klientom przez długie lata.

Zajmujemy się również montażem w pełni bezpiecznych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, które zapewnią dobre samopoczucie Tobie, pracownikom lub pozostałym domownikom. Warto mieć świadomość, w jak istotny sposób jakość powietrza wpływa na człowieka. Podnieść komfort życia — swojego i Twoich bliskich.

Jeśli poszukujesz firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę, bezpieczeństwo i terminową realizację, to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Aerostal sp. z o.o.
ul. Bystrzycka 19A
58-100 Świdnica
NIP: 8842801868
REGON: 386082332
KRS: 0000841198

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.aerostal.com

Kontakt

Menedżer Działu Montażu i Budownictwa

Kazimierz Pawlak
kazimierz.pawlak@aerostal.com
(74) 646 94 39

Kierownik Robót Budowlanych

Łukasz Jaworski
lukasz.jaworski@aerostal.com

Specjalista ds. montażu

Mirosław Sołtysik
miroslaw.soltysik@aerostal.com

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Leszek Łyżwa
leszek.lyzwa@aerostal.com

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Seweryn Kuczewski
seweryn.kuczewski@aerostal.com

Specjalista ds. administracyjnych

Marta Górkowa
marta.gorkowa@aerostal.com