fbpx

5SGUARD – modułowe wygrodzenia przemysłowe

5SGUARD to marka, która powstała z myślą o wprowadzaniu skutecznych systemów bezpieczeństwa opartych o modułowe wygrodzenia przemysłowe. Jesteśmy częścią Grupy Enwar, która zajmuje się szeroko pojętym optymalizowaniem logistyki produkcyjnej. Czym się zajmujemy? Wdrażamy kompleksowe rozwiązania w aspekcie ochrony i dostosowujemy sposoby zabezpieczeń do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się zarówno wytwarzaniem, jak i montażem modułowych wygrodzeń przemysłowych. Nasze projekty powstają przy użyciu makiet w 3D i symulacji, które umożliwiają dokładniejszą realizację zleceń. Oferujemy sprawdzone technologie w dobie Przemysłu 4.0.

Wygrodzenia przemysłowe – standard w każdej firmie

W dzisiejszych czasach na terenie niemal każdego obiektu przemysłowego wyznaczone są ograniczone strefy dostępu. Jednym ze sposobów zabezpieczenia tego typu miejsc jest zastosowanie wygrodzeń przemysłowych. Coraz częściej pełnią one także rolę wizytówki danego przedsiębiorstwa. Produkty 5SGUARD są łatwe w montażu, wytrzymałe, atrakcyjnie wizualnie, a także w pełni modularne. Mogą wygradzać stanowiska spawalnicze, kosztowny sprzęt lub inne newralgiczne części zakładu. Wykorzystywane przez nas technologie przemysłu 4.0 pozwalają nawet wygłuszyć hałaśliwe miejsca, jeśli w Twoim zakładzie znajdują się maszyny wytwarzające szczególnie uciążliwe dla pracowników dźwięki.

Oferujemy standaryzowane konstrukcje z możliwością szybkiego łączenia elementów, które skracają czas instalacji do minimum. Wykorzystujemy rozwiązania oparte na poliwęglanie oraz spoin w postaci zarówno złącz, spawów, jak i wytrzymałego kleju. Sprawia on, że elementy są niezwykle wytrzymałe i nie wymagają regularnego wzmacniania wiązań. Wygrodzenia przemysłowe 5SGUARD przyciągają wzrok, są jednolite kolorystycznie i wpasują się w każde wnętrze. Umożliwiamy w ten sposób wykreowanie spójnego estetycznie designu firmy, który podniesie jej renomę w oczach kontrahentów. Gwarantujemy wysoki standard wykonania oparty na wytrzymałych materiałach i certyfikowanych technologiach.

Zaprojektowanie odpowiedniej przestrzeni magazynowej lub przemysłowej jest sporym wyzwaniem. Z punktu widzenia przedsiębiorcy, najważniejsze jest zabezpieczenie miejsc pracy i stref niebezpiecznych. Wszystko po to, aby zapewnić zatrudnionym jak najlepsze warunki w trakcie wykonywania obowiązków. Bardzo często do efektywnej produkcji konieczne jest zastosowanie maszyn, które wymagają dodatkowych zabezpieczeń. W każdym przedsiębiorstwie pracodawca powinien zadbać o komfort pracy wszystkich zatrudnionych. Dotyczy to w szczególności wspomnianego sprzętu różnego rodzaju i linii produkcyjnych. Wygrodzenia znakomicie sprawdzają się w zasadzie w każdej branży i zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Czym charakteryzują się nasze systemy bezpieczeństwa?

Zasady BHP to podstawa w przemyśle. Nie można prowadzić żadnego biznesu bez spełnienia norm w obowiązujących przepisach, które wymagają od pracodawców odpowiedniego zabezpieczenia stanowisk pracy. Pracownicy produkcji są nieustannie wystawieni na działanie ogromnej ilości szkodliwych i niebezpiecznych czynników. Z tego względu od niezawodności systemu zależy nie tylko bezpieczeństwo zatrudnionych, ale i obroty firmy. Wygrodzenia przemysłowe 5SGUARD spełniają wszystkie obowiązujące normy i dopasowane są do obecnych dyrektyw europejskich. Nasze rozwiązania są w stu procentach skuteczne.

Stawiamy bardzo duży nacisk na wszechstronność i uniwersalność. Klient może dopasować dowolny model do swoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Zapewniamy wiele opcji montażu i wybór spośród tysiąca customowych elementów. Funkcjonalność jest niezwykle ważna, dlatego każdy nasz produkt można zmodyfikować. Do wyboru mamy różnego rodzaju warianty kolorystyczne, możliwość wzmocnienia poszczególnych paneli, montaż dowolnego rodzaju bram i zamków. Ponadto nasze wygrodzenia z jednej strony zwiększają bezpieczeństwo, a z drugiej strony nie utrudniają one wykonywania obowiązków pracownikom. Rozwiązania w technologii przemysłu 4.0 ułatwiają przemieszczanie się wokół miejsc zabezpieczonych i nie przeszkadzają w czasie pracy.

5SGUARD – customowe technologie przemysłu 4.0

Wygrodzenia przemysłowe to inwestycja w bezpieczeństwo, które wiąże się również ze znaczną redukcją kosztów. Produkty 5SGUARD powstają z myślą, iż działania prewencyjne, które zapobiegają nieszczęśliwym wypadkom są na wagę złota – zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Poszukujesz nowoczesnych zabezpieczeń, które zapewnią bezpieczeństwo Twoim pracownikom? Potrzebujesz rozwiązań dopasowanych ściśle do Twoich potrzeb? 5SGUARD bez problemu zabezpieczy każdą przestrzeń pracy! Sprawdź sam!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

www.5sguard.com

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

bok@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 1