fbpx

3D SKETCH DESIGN – profesjonalne rysunki techniczne

Nasza firma powstała w wyniku połączenia pasji, wiedzy oraz doświadczenia. Dzisiaj, dzięki stosowaniu nowoczesnych programów oraz znajomości potrzeb Klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze rysunki techniczne, tworzone z przesłanego do nas modelu lub skanu. Dzięki szerokim możliwościom w zakresie realizacji zleceń dla naszych Klientów zyskasz możliwość zrealizowania każdego projektu.

Czym jest rysunek techniczny i w jaki sposób go tworzymy?

Rysunek techniczny jest źródłem wielu informacji – stanowi część dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, a także zapis wszystkich elementów oraz zespołów danego wytworu. To dzięki niemu można dowiedzieć się jak wyglądać będzie produkt po jego stworzeniu, jakie są charakterystyczne cechy jego budowy i jak będzie działać. 3D SKETCH DESIGN tworzy takie rysunki w oparciu o obowiązujące zasady oraz wytyczne – dzięki temu masz pewność tego, że zaopatrzysz się w dokumenty wykonane w stu procentach rzetelnie i profesjonalnie.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą:

  • tworzenie rysunków technicznych w oparciu o przesłany przez Klienta model lub skan;
  • wykonywanie profesjonalnych modeli 3D oraz 2D na podstawie zdjęć lub innych plików;
  • przygotowywanie dokumentacji pod laser;
  • modyfikacje istniejącej dokumentacji technicznej – w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Co więcej, jako doświadczeni specjaliści, zajmujący się tworzeniem i modyfikowaniem rysunków technicznych, doskonale znamy najlepsze programy CAD, takie jak SolidWorks, i jesteśmy w stanie wspomóc Cię, sprawdzając konstrukcje czy poszczególne elementy obliczeniowo (za pomocą programu SolidWorks Simulation). Naszym celem jest kompleksowe i w pełni indywidualne realizowanie zleceń Klientów, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu osób i firm.

Dlaczego 3D SKETCH DESIGN?

Nasza firma powstała po to, aby realizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów. Z tego też względu korzystamy z najnowocześniejszych technologii, zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także stosujemy się do obowiązujących wytycznych w zakresie wykonywania dokumentacji technicznej. To jednak nie wszystkie zalety współpracy z 3d SKETCH DESIGN.

  • Do każdej nadesłanej oferty podchodzimy w pełni indywidualnie, zapewniając dokumentacje techniczne „szyte na miarę” – takie, jakich potrzebujesz i takie, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe. Co więcej, indywidualne podejście do Klienta dotyczy również wyceny – koszt usługi jest zależny od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Dzięki temu wiesz za co płacisz i zawsze możesz liczyć na uczciwą wycenę.
  • Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak również podejmujemy stałą współpracę z naszymi Klientami. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby i jakie cele biznesowe sobie postawiłeś. My jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc – niezależnie od długości i skali projektu czy wymagań.
  • Zapewniamy to, co najważniejsze dla większości przedsiębiorców – konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji. Działamy sprawnie, ale przy tym z największą dokładnością, co uczyniło nas cenioną i sprawdzoną marką – również wśród najbardziej renomowanych Klientów.
  • Wszystkie projekty wykonujemy komputerowo, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku programów. To pozwala nam tworzyć rysunki techniczne oraz modele 2D/3D z największą precyzją.
  • Oprócz projektowania, oferujemy również usługi w zakresie produkcji – jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Wszystko to sprawia, że staliśmy się zaufanymi specjalistami dla wielu firm. Chcąc wciąż spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, stale rozwijamy nasze kompetencje oraz ofertę – dzięki temu masz pewność, że rozpoczynając z nami współpracę zawsze skorzystasz z najbardziej aktualnych rozwiązań. I oczywiście zyskasz taki rysunek techniczny lub model 2D/3D, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Realizujemy zlecenia dla naszych Klientów, niezależnie od ich specjalności czy wielkości prowadzonego przez nich przedsiębiorstwa. Tworzyliśmy i modyfikowaliśmy rysunki techniczne zarówno dla małych, początkujących firm, jak również tych najbardziej rozpoznawalnych. Mamy na swoim koncie realizacje dla takich marek, jak Electrolux, Whirlpool, 3M i Toyota. Co więcej, współpraca z niektórymi firmami odbywa się od samego początku ich istnienia – jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy pomóc im w rozwoju i uzyskaniu renomy na rynku.

Zapraszamy do kontaktu – jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, indywidualnym podejściu oraz profesjonalnym rysunku technicznym lub modelu 2D/3D. Jesteśmy przekonani, że – podobnie jak pozostali nasi Klienci – będziesz zadowolony z naszych działań. Po to stworzyliśmy markę 3D SKETCH DESIGN i to pozwala nam wciąż się rozwijać.

Zachęcamy również do wysyłania wiadomości lub kontaktu telefonicznego w celu wyceny danego zlecenia lub w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.3dsketchdesign.com

Kontakt

Menedżer Działu Projektowego

Ryszard Midziak
ryszard.midziak@enwar.pl
+48 507 511 771