fbpx

3D SKETCH DESIGN – profesjonalne rysunki techniczne

3D Sketch Design powstało w wyniku połączenia pasji, wiedzy oraz doświadczenia. Dzięki stosowaniu nowoczesnych programów oraz znajomości potrzeb Klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze rysunki techniczne, tworzone z przesłanego do nas modelu lub skanu. Za sprawą szerokich możliwości w zakresie realizacji zleceń dla naszych Klientów zyskasz możliwość zrealizowania każdego projektu. Dzięki dostępowi do zasobów Grupy Enwar, posiadamy bogatą bazę technologiczną, która umożliwia nam realizację najbardziej złożonych projektów.

Czym jest rysunek techniczny i w jaki sposób go tworzymy?

Rysunek techniczny jest źródłem wielu informacji. Stanowi on część dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, a także zapis wszystkich elementów oraz zespołów danego wytworu. To dzięki niemu można dowiedzieć się jak wyglądać będzie produkt po jego stworzeniu, jakie są charakterystyczne cechy jego budowy i jak będzie działać. 3D SKETCH DESIGN tworzy takie rysunki w oparciu o obowiązujące zasady oraz wytyczne – dzięki temu masz pewność tego, że zaopatrzysz się w dokumenty wykonane w stu procentach rzetelnie i profesjonalnie.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą:

  • tworzenie rysunków technicznych w oparciu o przesłany przez Klienta model lub skan;
  • wykonywanie profesjonalnych modeli 3D oraz 2D na podstawie zdjęć lub innych plików;
  • przygotowywanie dokumentacji pod laser;
  • modyfikacje istniejącej dokumentacji technicznej – w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Co więcej, jako doświadczeni specjaliści, zajmujący się tworzeniem i modyfikowaniem rysunków technicznych, doskonale znamy najlepsze programy CAD, takie jak SolidWorks, i jesteśmy w stanie wspomóc Cię, sprawdzając konstrukcje czy poszczególne elementy obliczeniowo (za pomocą programu SolidWorks Simulation). Naszym celem jest kompleksowe i w pełni indywidualne realizowanie zleceń Klientów, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu osób i firm.

Dlaczego 3D SKETCH DESIGN?

Nasza firma powstała po to, aby realizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów. Z tego też względu korzystamy z najnowocześniejszych technologii, zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także stosujemy się do obowiązujących wytycznych w zakresie wykonywania dokumentacji technicznej. To jednak nie wszystkie zalety współpracy z 3d SKETCH DESIGN.

  • Do każdej nadesłanej oferty podchodzimy w pełni indywidualnie, zapewniając dokumentacje techniczne „szyte na miarę” – takie, jakich potrzebujesz i takie, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe. Co więcej, indywidualne podejście do Klienta dotyczy również wyceny – koszt usługi jest zależny od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Dzięki temu wiesz za co płacisz i zawsze możesz liczyć na uczciwą wycenę.
  • Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak również podejmujemy stałą współpracę z naszymi Klientami. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby i jakie cele biznesowe sobie postawiłeś. My jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc – niezależnie od długości i skali projektu czy wymagań.
  • Zapewniamy to, co najważniejsze dla większości przedsiębiorców – konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji. Działamy sprawnie, ale przy tym z największą dokładnością, co uczyniło nas cenioną i sprawdzoną marką – również wśród najbardziej renomowanych Klientów.
  • Wszystkie projekty wykonujemy komputerowo, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku programów. To pozwala nam tworzyć rysunki techniczne oraz modele 2D/3D z największą precyzją.
  • Oprócz projektowania, oferujemy również usługi w zakresie produkcji – jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Wszystko to sprawia, że staliśmy się zaufanymi specjalistami dla wielu firm. Chcąc wciąż spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, stale rozwijamy nasze kompetencje oraz ofertę. Dzięki temu masz pewność, że rozpoczynając z nami współpracę zawsze skorzystasz z najbardziej aktualnych rozwiązań. I oczywiście zyskasz taki rysunek techniczny lub model 2D/3D, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Realizujemy zlecenia dla naszych Klientów, niezależnie od ich specjalności czy wielkości prowadzonego przez nich przedsiębiorstwa. Tworzyliśmy i modyfikowaliśmy rysunki techniczne zarówno dla małych, początkujących firm, jak również tych najbardziej rozpoznawalnych. Mamy na swoim koncie realizacje dla takich marek, jak Electrolux, Whirlpool, 3M i Toyota. Co więcej, współpraca z niektórymi firmami odbywa się od samego początku ich istnienia. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy pomóc im w rozwoju i uzyskaniu renomy na rynku.

Zapraszamy do kontaktu – jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, indywidualnym podejściu oraz profesjonalnym rysunku technicznym lub modelu 2D/3D. Jesteśmy przekonani, że – podobnie jak pozostali nasi Klienci – będziesz zadowolony z naszych działań. Po to stworzyliśmy markę 3D SKETCH DESIGN i to pozwala nam wciąż się rozwijać.

Zachęcamy również do wysyłania wiadomości lub kontaktu telefonicznego w celu wyceny danego zlecenia lub w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.3dsketchdesign.com

Kontakt

Menedżer Działu Projektowego

Ryszard Midziak
ryszard.midziak@enwar.pl
+48 507 511 771