Enwar laureatem Sudeckich Kryształów!

Za nami VIII już gala plebiscytu gospodarczego “Sudeckie Kryształy 2019”! Jest to dla nas szczególne wydarzenie, gdyż nasze osiągnięcia oraz całoroczna praca zostały docenione. Kapituła jury obradująca pod przewodnictwem Adama Pachury wyraziła przekonanie, że uhonorowani, a w tym m.in. Enwar Sp. z o.o. stanowią dumę ziemi sudeckiej. Ponadto jako przedsiębiorcy doskonale przyczyniają się do kreowania pozytywnej renomy regionu.

Gala miała miejsce w piątek 8 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach, gdzie zajęliśmy drugie miejsce za najlepszy produkt i usługi. Statuetki wręczono w ośmiu kategoriach, przy czym w sześciu decydowała kapituła konkursowa, natomiast w zatytułowanej “Super Kryształy”, rozstrzygali widzowie za pomocą sms. Tegoroczna gala została połączona z jubileuszem 25-lecia Telewizji Sudeckiej.

Enwar został wyróżniony z grona ponad stu przedsiębiorstw i instytucji. Gala Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2019 to największa impreza tego typu w południowo-zachodniej Polsce. Plebiscyt umożliwia nagrodzenie najlepszych firm spośród wielu działających w regionie sudeckim. Głównym celem jest promocja sprawnego zarządzania i zoptymalizowanej przedsiębiorczości.  Jest nam niezmiernie miło, że nasze usługi zostały dostrzeżone spośród wielu  firm, stowarzyszeń i organizacji.  Otrzymaliśmy II nagrodę, która potwierdza, że obraliśmy właściwy kierunek w rozwoju naszej działalności. Jest to dowód naszej solidności, sprawności organizacyjnej i rzetelności. Ponadto świadczy o tym, że sukces gospodarczy można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i skrupulatnej realizacji planów biznesowych.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować nie tylko organizatorom i szanownemu jury, ale również przede wszystkim naszym pracownikom oraz kadrom zarządzającym. To właśnie nasza wspólna praca została doceniona i w odpowiedni sposób uhonorowana. Jesteśmy dumni z całego wkładu i energii jaką wnieśliśmy razem w działalność Enwar. Tworzymy wielką rodzinę i wspólnie jesteśmy w stanie dokonać jeszcze więcej! Trzymajmy tak dalej!