Enwar – nie tylko optymalizacja produkcji

Enwar to przedsiębiorstwo, które działa na rynku od ponad 25 lat. Nasz model biznesowy opiera się na założeniu, że jesteśmy firmą rodzinną. Niezwykle ważne są dla nas relacje, które powstają wewnątrz naszej działalności. Pomagają one nie tylko osiągać lepsze rezultaty, ale i znacząco podnoszą komfort pracy. Oprócz tego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną implementować kompleksowe rozwiązania modernizujące procesy produkcyjno-logistyczne. Pomagamy oraz doradzamy naszym kontrahentom w rozwiązywaniu kwestii związanych z każdym aspektem funkcjonowania zakładu. Stawiamy na uniwersalne metody, takie jak modułowe wygrodzenia przemysłowe i możliwość dostosowania się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dopasujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb!

Kilka specjalizacji w obrębie jednej firmy

Enwar Group składa się obecnie z wielu renomowanych marek, które skupiają się w konkretnych aspektach branży. Specjalizujemy się w wielu różnych dziedzinach związanych zarówno z optymalizacją produkcji, modernizacją logistyki, specjalistycznymi  zabezpieczeniami, jak i księgowością. Przede wszystkim koncentrujemy się na przedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes o nowe, kompleksowe rozwiązania. Nieustannie poszerzamy nasze zaplecze technologiczne i inwestujemy w opracowywanie nowych technologii. Oferujemy m.in. wyposażenie stanowisk pracy, produkty usprawniające pracę magazynu, a także wygrodzenia przemysłowe  oraz nowoczesne wózki transportowe Woozec (marka ENWAR). Jest to jednak zaledwie wycinek naszych możliwości.  Wierzymy, że prawdziwe zmiany na lepsze wymagają modernizacji u podstaw. Dlatego dodaliśmy wiele elementów usprawniających działalność w naszej firmie, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wpływać na funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa kontrahenta.

Od wielu lat współpracujemy z wieloma różnymi międzynarodowymi koncernami. Sprawiło to, że nasze realizacje zyskały bardzo duże uznanie na rynku zagranicznym. Obecnie wprowadzamy najpopularniejsze światowe trendy w Polsce. Stawiamy ogromny nacisk na profesjonalizm poparty doświadczeniem wyciągniętym z praktyki oraz solidnym przygotowaniem dydaktycznym. Nasi pracownicy to wyspecjalizowana elita wśród specjalistów. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych rzemieślników i projektantów, którzy w unikalny sposób podkreślą artystyczny szlif każdego projektu. Ponadto Enwar to nie tylko firma, to również rodzina. Składa się ona z unikalnych jednostek, które charakteryzują się różnymi umiejętnościami i zakresem możliwości. Jednak wspólnie tworzymy coś unikalnego!

Optymalizacja produkcji i usprawnienia magazynu to praca zespołowa

Mamy świadomość, że każda praca wymaga odpowiednich narzędzi. Niestety, na rynku polskim przez wiele lat nie było lub nie dało się znaleźć odpowiednich środków, które mogłyby we właściwy sposób zaimplementować standardy międzynarodowe w porządku krajowym. Z tego względu postanowiliśmy stworzyć własne:

5sguard

Część firmy Enwar wyspecjalizowana w produkcji indywidualnych oraz systemowych zabezpieczeń przyposadzkowych. Marka zajmuje się wytwarzaniem oraz instalacją systemowych modułowych wygrodzeń przemysłowych. 5sguard to wysokiej klasy, customowe systemy bezpieczeństwa produkowane na osobiste życzenie klienta. Projekty zabezpieczeń są zarówno estetyczne, jak i skuteczne, a przede wszystkim – zgodne z obowiązującymi normami!

Woozec

Członek rodziny Enwar, który zajmuje się implementacją wózków transportowych produkowanych przez Enwar. Ponadto Woozec redukuje koszty i podnosi w zauważalny sposób efektywność produkcji, zmniejszając przy tym ryzyko wypadków w czasie pracy. Są to fachowcy w sprawach usprawnienia logistyki magazynu i dystrybucji.

Fiskalia

Jednostka firmy wyspecjalizowana w usługach z zakresu obsługi księgowej i kadrowej. Fiskalia powstała w celu zagwarantowania kontrahentom jak największego komfortu w kwestiach finansów. Marka priorytetowo traktuje metodykę pracę obracającą się wokół sprawnej i zrozumiałej wymianie informacji z klientem. Usprawnienia w księgowości, wnoszą działalność każdej firmy na o wiele wyższy poziom funkcjonowania. Wszystko może być prostsze i efektywniejsze!

Enwar – produkt na miarę Twoich potrzeb

Modernizacja produkcji i przemysłu nie polega wyłącznie na wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w postaci usług. Jest związana również z zakupem odpowiedniego sprzętu i poszerzaniem własnego zaplecza technologicznego. W tym celu w ramach Enwar działają:

Viridi Space

Marka, której wyroby to prawdziwe dzieła sztuki. Viridi Space to dystrybutor, który nie zajmuje się optymalizacją produkcji lecz skupia się na projektowaniu oraz dystrybucji elementów małej architektury. Artykuły Viridi stanowią sprawdzoną inwestycję na lata. Produkty ze stali nierdzewnej, cortenowej, ocynkowanej lub aluminium w niepowtarzalny sposób zagospodarują każdą przestrzeń.

Visperium

Specjaliści w dziedzinie customowych stołów warsztatowych oraz produktów indywidualnie dostosowanych do wymagań klienta. Marka produkuje i projektuje komponenty ulepszające ergonomię produkcji. Ponadto Visperium oferuje wsparcie techniczne od fazy projektowej, aż po etap produkcji.

Enwar Produkt

Dystrybutor produktów optymalizujących produkcję i usprawnienia magazynu. Enwar Produkt zajmuje się rozprowadzaniem towaru renomowanych, zagranicznych producentów. Współpracuje m.in. MPS, BCF, Vibrotech, People&Technology, Plastorgomma, Simactech i SCR. Marka zajmuje się także serwisem i wymianą sprzętu.

Squad-Tec

To nasza jednostka innowacyjno-wdrożeniowa, która zajmuje się implementacją najnowszych technologii i sztucznej inteligencji do przedsiębiorstw. Ich głównym produktem jest Awia – system pozycjonujący wykorzystywany do lokalizacji wewnątrzobiektowej.

Aerostal

To specjaliści od projektowania oraz montażu konstrukcji stalowych. Dzięki zgranemu zespołowi i szerokim możliwościom współpracy oferują kompleksową obsługę klienta: od przełożenia wizji i potrzeb na projekt, przez realizację projektu i testy jakości, aż po odebranie budowy przez nadzór budowlany. Zajmują się także relokacją i przenoszeniem zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych linii produkcyjnych.

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

Dołącz do zespołu