fbpx

Enwar Group –  więcej niż optymalizacja produkcji

Enwar Group to przedsiębiorstwo, które działa na rynku od ponad 25 lat. Nasz model biznesowy opiera się na założeniu, że jesteśmy firmą rodzinną. Niezwykle ważne są dla nas relacje, które powstają w ramach naszej działalności. Pomagają one nie tylko osiągać lepsze rezultaty, ale i znacząco podnoszą komfort i higienę pracy. Oprócz tego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną implementować kompleksowe rozwiązania modernizujące procesy produkcyjno-logistyczne. Pomagamy oraz doradzamy naszym kontrahentom w rozwiązywaniu kwestii związanych z każdym aspektem funkcjonowania ich zakładu. Stawiamy na uniwersalne metody, takie jak modułowe wygrodzenia przemysłowe, czy customowe stoły warsztatowe, a także na możliwość dostosowania się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dopasujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb!

Kilka specjalizacji w obrębie jednej firmy

Enwar Group składa się obecnie z wielu renomowanych marek, które specjalizują się w konkretnych aspektach przemysłu. Posiadamy rozległą wiedzę w wielu różnych dziedzinach związanych zarówno z optymalizacją produkcji, modernizacją logistyki, specjalistycznymi  zabezpieczeniami, jak i księgowością. Przede wszystkim koncentrujemy się na przedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o nowe, kompleksowe rozwiązania. Nieustannie poszerzamy nasze zaplecze technologiczne i inwestujemy w opracowywanie nowych technologii. Oferujemy m.in. wyposażenie stanowisk pracy, produkty usprawniające pracę magazynu, a także wygrodzenia przemysłowe, oraz nowoczesne wózki transportowe.

Od lat współpracujemy z wieloma międzynarodowymi koncernami o globalnym zasięgu. Dzięki temu nasze realizacje zyskały bardzo duże uznanie na rynku zagranicznym. Obecnie wprowadzamy najpopularniejsze światowe trendy na rynek polski. Stawiamy ogromny nacisk na profesjonalizm poparty doświadczeniem pochodzącym z praktyki, a także solidnym przygotowaniem teoretycznym. Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów w kraju; rzemieślników, projektantów, informatyków i menadżerów, którzy w unikalny sposób podkreślą artystyczny szlif każdego projektu. Ponadto Enwar to nie tylko firma, to również rodzina. Składa się ona z unikalnych jednostek, które charakteryzują się różnymi umiejętnościami i zakresem możliwości, jednak wspólnie tworzymy coś unikalnego!

Optymalizacja produkcji i usprawnienia intralogistyczne to praca zespołowa – poznaj marki Enwar Group

Mamy świadomość, że każda praca wymaga odpowiednich narzędzi. Niestety, na rynku polskim przez wiele lat nie było, lub nie dało się znaleźć odpowiednich środków, które mogłyby we właściwy sposób zaimplementować standardy międzynarodowe w porządku krajowym. Z tego względu w Enwar Group postanowiliśmy stworzyć własne marki, a każda z nich dedykowana jest konkretnej dziedzinie funkcjonowania przemysłu:

5sguard

Część firmy Enwar wyspecjalizowana w produkcji indywidualnych oraz systemowych zabezpieczeń przyposadzkowych. Marka zajmuje się wytwarzaniem oraz instalacją w pełni modularnych wygrodzeń przemysłowych. 5SGUARD to wysokiej klasy customowe systemy bezpieczeństwa produkowane na indywidualne życzenie klienta. Projekty zabezpieczeń są zarówno estetyczne,  skuteczne, a przede wszystkim — zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa w Europie!

Woozec

Część rodziny Enwar specjalizująca się implementacjach wózków transportowych produkowanych przez naszą firmę. Misją Woozec jest redukcja kosztów i podnoszenie efektywności produkcji, zmniejszając jednocześnie ryzyko nieszczęśliwych wypadków w czasie pracy. Fachowcy w usprawnieniach procesów logistyki wewnątrzzakładowej i dystrybucji.

Fiskalia

Jednostka firmy wyspecjalizowana w usługach z zakresu obsługi księgowej i kadrowej. Fiskalia powstała w celu zagwarantowania kontrahentom możliwie jak największego komfortu w kwestiach finansowych. Marka priorytetowo traktuje metodykę pracy obracającą się wokół sprawnej i zrozumiałej wymianie informacji z klientem. Usprawnienia w sektorze księgowości wynoszą działalność każdej firmy na o wiele wyższy poziom funkcjonowania. Dzięki nam wszystko może być prostsze i efektywniejsze!

3D Sketch Design

To marka wykonująca rysunki techniczne oraz modele 2D i 3D w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie. Specjaliści zapewniają również przygotowywanie dokumentacji pod laser oraz modyfikowanie istniejących dokumentacji technicznych – w pełni indywidualnie, zgodnie z potrzebami Klienta. O najwyższej jakości świadczonych przez firmę usług świadczy współpraca z wieloma cenionymi markami, takimi jak Toyota, Whirlpool, Elektrolux czy 3M.

Enwar Group – produkt na miarę Twoich potrzeb

Modernizacja produkcji i przemysłu nie polega wyłącznie na wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w postaci usług. Jest związana również z zakupem odpowiedniego sprzętu i poszerzaniem własnego zaplecza technologicznego. W tym celu w ramach Enwar działają:

Viridi Space

Marka, której wyroby to prawdziwe dzieła sztuki. Viridi Space to dystrybutor, który nie zajmuje się optymalizacją produkcji, lecz skupia się na projektowaniu oraz dystrybucji elementów małej architektury ogrodowej. Artykuły Viridi stanowią sprawdzoną inwestycję na lata. Produkty ze stali corten, nierdzewnej, ocynkowanej lub aluminium w niepowtarzalny sposób zagospodarują każdą przestrzeń.

Visperium

Specjaliści w dziedzinie customowych stołów warsztatowych oraz innych produktów przemyśłu 4.0, w których kluczowe jest indywidualnie dostosowanie do wymagań klienta. Marka projektuje i produkuje komponenty poprawiające ergonomię produkcji. Ponadto Visperium oferuje wsparcie techniczne od fazy projektowej, aż po etap produkcji i obsługę posprzedażową.

Enwar Produkt

Dystrybutor produktów optymalizujących produkcję i usprawnienia magazynu. Enwar Produkt zajmuje się rozprowadzaniem towaru renomowanych, zagranicznych producentów. Współpracuje m.in. MPS, BCF, Vibrotech, People&Technology, Plastorgomma, Simactech i SCR. Marka zajmuje się także serwisem i wymianą sprzętu.

Aerostal

To specjaliści od projektowania oraz montażu konstrukcji stalowych. Dzięki zgranemu zespołowi i szerokim możliwościom współpracy oferują kompleksową obsługę klienta: od przełożenia wizji i potrzeb na projekt, przez realizację projektu i testy jakości, aż po odebranie budowy przez nadzór budowlany. Zajmują się także relokacją i przenoszeniem zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych linii produkcyjnych, oraz dystrybucją i certyfikowanym montażem klimatyzacji.

Gdzie jesteśmy?

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389
REGON: 021838385
KRS: 0000413497

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 16:00

Dołącz do zespołu