Opis

SW2B-001 Logistyka jest elementem kreowania wartości każdego przedsiębiorstwa. Kształtowanie i wybór rozwiązań transportowych stanowi kluczowy element w każdej produkcji. Odpowiednio zaprojektowany system składowania i przemieszczania ładunków wywiera wpływ na wiele parametrów techniczno-ekonomicznych przebiegu procesu produkcji.

SW2Z-001 Transport wewnętrzny zakładu produkcyjnego, obsługuje przede wszystkim proces działalności podstawowej i jest bardzo z nim związany. Dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa ważne jest, aby jego system logistyki zakładowej i związane z nim elementy zawsze spełniały wymagania procesu technologicznego oraz były sprawne i bezpieczne. W ramach usług firma ENWAR oferuje usługi kompleksowej realizacji systemów, profesjonalny serwis elementów oraz dostarcza rozwiązania w zakresie modernizacji i adaptacji.

Nasza oferta obejmuje:

-wózki transportowe i składowe systemu (eurowózki, parkingi dla wózków, szyny naprowadzające, obrotnice), – kosze, regały, gitterboxy oraz pojemniki specjalne, palety transportowe, palety specjalne, -przenośniki taśmowe oraz przenośniki rolkowe.

Uwaga! Możliwe wykonanie w/w produktów w systemie ESD (definicja).

Dlaczego ENWAR?

Projektowane przez nas wózki są dostosowane do szerokości ścieżek transportowych, wagi oraz gabarytów przewożonych towarów. W zależności od potrzeby wyposażone są w system synchronicznego skrętu, który znacznie zmniejsza promień skrętu oraz likwiduje efekt zachodzenia wózków w taborze. Zaletą jest fakt, iż rozładunek wózków może się odbywać za pomocą wózków widłowych, paletowych, podnośnikowych.