fbpx

Steeltoon — Twoje wsparcie w przemyśle

Jako Steeltoon działamy na rynku już blisko 20 lat. Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi lakierowanie proszkowe elementów metalowych, renowacje felg, śrutowanie, spawanie, gięcie rur i profili oraz wycinanie laserowe.

Systematycznie powiększamy grono współpracujących z nami firm i dynamicznie rozwijamy nasze zaplecze techniczne. W naszym zespole znajdują się jedynie wyspecjalizowani lakiernicy i spawacze, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej z zaangażowaniem i należytą starannością wykonują swoje działania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, gdyż jedynie taka metoda pozwala na zaspokojenie oczekiwań naszych klientów.

Nowoczesna lakiernia proszkowa

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu proszkowym elementów stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Stosujemy techniki malowania proszkowego, ponieważ nie generują one emisji zanieczyszczeń do atmosfery, dbając o bezpieczeństwo ludzi i środowiska. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu powierzchni elementów do malowania proszkowego oraz stosowaniu wysokiej jakości farb proszkowych posiadających certyfikaty ISO i atesty higieniczne, malowane przez nas detale są odporne na działanie czynników mechanicznych, chemicznych i atmosferycznych, a jednocześnie posiadają estetyczny wygląd.

Nowoczesne wyposażenie naszej lakierni proszkowej oraz fachowa wiedza naszych pracowników pozwalają nam na realizację zleceń zgodnie z wymaganiami klienta oraz na dotrzymywanie jak najkrótszych terminów. Nadzór nad całym procesem malowania, jak również częściowe i końcowe kontrole jakości są dla nas oczywistością. Maksymalne wymiary części, które można pomalować wynoszą 6200 x 2200 x 2200 mm (długość x szerokość x wysokość).

Spawanie konstrukcji stalowych MIG/MAG/TIG

Nasz w pełni wyposażony i nowoczesny warsztat spawalniczy umożliwia nam konstruowanie małych i średnich elementów ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Nasz dział spawalniczy to zespół doświadczonych pracowników, którzy mogą zaoferować najwyższą jakość technik spawalniczych:

SPAWANIE METODAMI MIG I MAG

MIG, czyli spawanie gazem obojętnym dla metalu lub spawanie gazem aktywnym dla metalu (MAG). Jest to proces, w którym łuk elektryczny tworzy się pomiędzy elektrodą z drutu spawalniczego a metalami obrabianego przedmiotu, co powoduje ich podgrzanie, a w konsekwencji stopienie i połączenie. Metoda ta ułatwia wykonanie starannych przejść spawalniczych, jest niezwykle wszechstronna, dzięki czemu można spawać nią szeroką gamę metali i stopów. Jest to niezwykle wydajna metoda, co zapewnia dużo krótsze czasy realizacji.

SPAWANIE METODĄ TIG

Spawanie TIG (Tungsten Inert Gas) to proces spawania łukowego, w którym do wytworzenia spoiny wykorzystuje się nietopliwą elektrodę wolframową. Efektem zastosowania tej metody jest wytwarzanie wysokiej jakości spoin o niewielkim odkształceniu dzięki możliwości precyzyjnej kontroli ciepła spawania. Podobnie jak metody MAG/MIG, spawanie TAG może zostać zastosowane do prawie wszystkich metali i stopów, w tym metali różniących się od siebie właściwościami.

Profesjonalne oczyszczanie powierzchni

Dzięki wykorzystaniu najnowszych urządzeń do śrutowania dostępnych na rynku posiadamy możliwość śrutowania komponentów o długości do 8000 mm szerokości do 3500 mm i wysokości do 3000 mm. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zarówno małe, jak i duże zlecenia uwzględniające wielkogabarytowe komponenty.

Nasz ceniony i wykwalifikowany zespół jest w pełni przeszkolony i posiada doświadczenie we wszystkich aspektach przygotowania powierzchni. Zapewniamy ciągły program szkoleniowy, dotrzymując kroku rozwojowi branży i działając zgodnie z najwyższymi standardami. Uzupełniając nasze usługi malowania proszkowego, jesteśmy w stanie zaoferować klientom komplementarne rozwiązanie, ograniczając w ten sposób dodatkowe koszty, a także skracając czas realizacji.

Jeśli poszukujesz firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę, bezpieczeństwo i terminową realizację, to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Nasze usługi

Wyroby ze stali

Malowanie proszkowe

Renowacja felg

Spawanie

Gdzie jesteśmy?

Steeltoon sp. z o.o.
Kliczkowska 41
58-100 Świdnica
NIP: 6312329581
REGON: 277632969
KRS: 0000041214

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Kontakt

Prezes zarządu

Łukasz Grudziński
lukasz.grudzinski@steeltoon.com
tel. +48 573 145 609