Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Squad-Tec to marka, która zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań do przemysłu. Do głównych obszarów jej działalności zaliczamy instalację rozwiązań związanych z lokalizacją wewnątrzobiektową oraz wprowadzanie sztucznej inteligencji dla przemysłu. Naszym głównym celem jest zrealizowanie innowacyjnych projektów naszych klientów za pomocą dostępnych możliwości technologii informatycznej i elektroniki. Korzystając z najnowszych technologii pomagamy poprawiać wydajność, dbać o bezpieczeństwo i poprawiać planowanie strategiczne w przedsiębiorstwie.

Awia – rewolucja w lokalizacji wewnątrzobiektowej

Squad-Tec, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzył dla nich system Awia. Jest to system pozycjonujący, wykorzystywany w lokalizacji wewnątrzobiektowej. Znajduje zastosowanie w większości zakładów produkcyjnych, magazynach wielkopowierzchniowych i hurtowniach. Montowany jest w wózkach widłowych i innych urządzeniach do transportu wewnętrznego. Cały system opiera się na niewielkich czujnikach przymocowanych do wózków widłowych oraz koncentratorach i bramkach synchronizujących. Sam system jest niewielki, tak samo jak jego oprzyrządowanie, co znacząco redukuje koszty jego wdrożenia. Całość opiera się na specjalnie stworzonej do tego celu platformie, która z czasem będzie rozszerzana o kolejne możliwości.

Dzięki wprowadzeniu systemu do lokalizacji wewnątrzobiektowej Awia można rozwiązać wiele problemów współczesnych przedsiębiorstw. System rozwiązuje bowiem problem z wydajnością ruchu. Zapobiega on także zbędnym postojom sprzętu, opóźnieniom i wypadkom. Pozwala na zmianę tras i układu w przedsiębiorstwie lub magazynie w taki sposób, dzięki któremu uda się zaoszczędzić czas i środki. Z jego pomocą uda się zniwelować zbędne zakłócenia w ruchu wewnątrz obiektowym, co przyniesie wiele korzyści dla każdego przedsiębiorstwa. Poza tym system Awia zawiera opcję „znajdź trasę”, co pomoże w łatwym wyznaczeniu nowej drogi transportowej w przypadku zatarasowania obecnej. Funkcja „znajdź wózek” przyda się także nie raz przy codziennej pracy.

Dzięki zainstalowaniu w przedsiębiorstwie innowacyjnego systemu do lokalizacji wewnątrzobiektowej Awia, każde przedsiębiorstwo będzie mogło nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale przede wszystkim wprowadzić ułatwienia, które pozwolą na szybszy rozwój przedsiębiorstwa oraz usprawnienie obowiązków pracowników. W ten sposób zyskujemy oprócz wymiernych korzyści materialnych także korzyści niematerialne, takie jak zmotywowanie pracowników czy usprawnienie produkcji.

Sztuczna inteligencja dla przedsiębiorstw

Squad-Tec to firma zajmująca się również wdrażaniem sztucznej inteligencji i najnowszych technologii do biznesu. Implementacja najnowszych rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach przynosi bowiem duże korzyści, zarówno pod względem finansowym, jak i niematerialnym. Squad-Tec zajmuje się wdrażaniem rozwiązań związanych ze sztuczna inteligencją, które mają na celu poprawę wydajności produkcji, poprawę bezpieczeństwa oraz wspomaganie planowania strategicznego dla przedsiębiorstw.

Chcemy, aby każdy nasz klient poczuł się wyjątkowo, dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Najpierw podczas rozmowy omawiamy wszystkie potrzeby i obawy z naszym klientem. Następnie nasz wyszkolony zespół opracowuje jakie technologie najlepiej sprawdzą się w konkretnym przedsiębiorstwie. Na kolejnym spotkaniu omawiamy je szczegółowo wraz z rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji, które możemy wdrożyć w danym przedsiębiorstwie wraz z ich wyceną, analizą zysków i konkretnym planem wdrożeniowym, który przekazujemy na ręce naszego kontrahenta. Później wysyłamy ekipę monterów i specjalistów od sztucznej inteligencji do siedziby przedsiębiorstwa, gdzie podejmują się oni instalacji niezbędnego sprzętu, a technicy zainstalują niezbędne oprogramowanie do zarządzania technologią i przeprowadzą szkolenia. Każdy z naszych klientów może także w każdej chwili zgłosić się do naszej obsługi technicznej, która pomoże w rozwiązywaniu problemów.

Poza wdrażaniem sztucznej inteligencji dla przedsiębiorstw zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów i opracowywaniem rozwiązań. Specjalizujemy się w analizie Big Data. Opracowujemy technologie, które pomagają nam szybko analizować setki tysięcy informacji. Dzięki temu opracowane przez nas systemy sztucznej inteligencji dla przedsiębiorstw posiadają szeroki zakres funkcjonalności. Pomagamy obsługiwać zaawansowane i złożone technologie w prosty sposób, dzięki temu każde przedsiębiorstwo może korzystać z nich z łatwością. Każdy nasz system pozwala podnosić funkcjonalność i oszczędzać pieniądze. Podczas pracy na naszych systemach wykorzystujemy technologię Agile/Scrum, a w zarządzaniu nimi wykorzystujemy Jirę i Confluance.

Korzyści z nowych technologii w biznesie

Nowe technologie przynoszą przedsiębiorstwom wiele korzyści, nie tylko materialnych. Poza widocznym usprawnieniem technologii produkcji, usprawnieniem procesu zarządzania magazynem i przedsiębiorstwem, zmniejszeniem kosztów a także zwiększeniem wydajności i zwiększeniem zysków przedsiębiorcy korzystający z nowoczesnych technologii mogą się także pochwalić korzyściami niematerialnymi takimi jak zwiększeniem motywacji pracowników, czy zmniejszeniem frustracji w zespole. Dlatego jeśli chcesz zwiększyć swoją rentowność skontaktuj się już dziś, a my dobierzemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Polecamy:

Gdzie jesteśmy?

Squad-Tec sp. z o.o.
ul. Plebiscytowa 56a
43-190 Mikołów
NIP: 6351848150
REGON: 380809885
KRS: 0000741206

Biuro
Squad-Tec
ul. Podole 60
30-304 Kraków

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00

www.squadtec.com

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

+48 694 986 514
tech@squadtec.com