fbpx

Mibeno – kompleksowy marketing dla marek

Mibeno nie jest zwyczajną agencją interaktywną, a pracownią marketingu z grupy Enwar, której przyświeca idea warsztatowego podejścia do procesu kreacji marki. Zespół Mibeno rozkłada przedsiębiorstwa na czynniki pierwsze, dostrzegając wszelkie mankamenty i skutecznie przekuwając je w szereg zalet zapewniających wysoką pozycję w świadomości konsumenckiej. To nie tylko marketing w cyberprzestrzeni, lecz cała rzesza działań offline, gdzie wciąż skuteczne są klasyczne środki przekazu.

Marketing internetowy dopasowany do potrzeb klienta

Pracownia marketingu Mibeno jest specjalistą w gospodarowaniu przestrzenią online w jak najbardziej efektywny sposób. Jeśli więc social media są słabą stroną Twojej marki, to możesz być pewien, że nasz zespół wygeneruje zaangażowanie, jakie niesie za sobą wyłącznie wysokie wskaźniki biznesowe.

Nie obce są nam również płatne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych (m.in. Facebooks Ads, LinkedIn Ads, Pinterest Ads) oraz systemie Google Ads. To za ich sprawą nasi klienci osiągają coraz to lepsze efekty sprzedażowe i poszerzają zasięg swojego biznesu o kolejne rynki. Skuteczny remarketing pozwala utrzymać szerokie grono lojalnych odbiorców i sprawia, że to właśnie produkty Twojej marki wybierze konsument.

Identyfikacja wizualna zapewniająca niezapomniane doświadczenia konsumenckie

Nie pozwolimy Twojej marce utonąć w oceanie szablonowych firm, niegenerujących emocji i zaangażowania. Nieprzeciętna identyfikacja wizualna, która przyciąga uwagę, sprawi, że Twoja marka pozostanie w pamięci konsumentów na dłużej, a przedsiębiorstwo posiądzie spójny i silny wizerunek.

Wizerunek to nie tylko logo w parze z księgą znaku. To również szereg fizycznych materiałów marketingowych, z którymi mają kontakt odbiorcy danej marki. Dlatego też oferujemy kompleksowe projekty graficzne i druk akcydensów takich jak wizytówki, teczki, katalogi, ulotki czy opakowania. Dbamy o spójność i zapewnienie przewagi konkurencyjnej naszych klientów na każdym szczeblu drabiny marketingowej.

Strona internetowa wizytówką każdego przedsiębiorstwa

To właśnie strona internetowa najczęściej jest miejscem, gdzie konsument po raz pierwszy spotyka się z ofertą danego przedsiębiorstwa. Powinna nie tylko zawierać wszystkie najważniejsze informacje, ale również przedstawiać możliwości firmy w jak najbardziej atrakcyjny i wizualnie estetyczny sposób. Tworzymy strony internetowe, które są nowoczesne, responsywne i przede wszystkim idealnie dopasowane pod potrzeby Twojego klienta docelowego.

Współczesne strony internetowe nie pełnią wyłącznie funkcji informacyjnej. Zgodnie obecnymi trendami zawierają także szereg informacji użytecznych dla odbiorcy. Za sprawą usług copywritngu nasi klienci posiadają blogi firmowe stale aktualizowane o najnowszą wiedzę w danej branży. Treści takie generują stały ruch na stronie, a wzbogacone o słowa kluczowe, pozwolą poprawić widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych.

E-commerce marketing dźwignią Twojego handlu

Aspirujący sprzedawcy nie polegają wyłącznie na sklepach stacjonarnych. Jeśli naprawdę chcesz zaistnieć w swojej branży, koniecznością jest implementacja rozbudowanego sklepu internetowego, który będzie sprawny, intuicyjny dla klienta i pozwoli generować coraz to lepsze wyniki biznesowe. Nasz zespół specjalistów ds. e-commerce wzniesie Twoją sprzedaż online na wyżyny.

E-commerce to także sieć powiązanych ze sobą kanałów dystrybucji. Poszerzamy widoczność produktów naszych klientów o kolejne platformy sprzedażowe (m.in. Amazon, OLX, Allegro, Ebay, Alibaba), docierając z ich ofertą na kolejne rynki zbytu.

Aranżacja biur i lokali – spójność w każdym calu

Projektujemy marki od podszewki, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. To istotne, by komunikować spójny przekaz zarówno w wirtualnej przestrzeni reklamowej, jak i w miejscu, w którym fizycznie przyjmujesz swoich klientów. Stąd też w naszej ofercie znajduje się również kompleksowa aranżacja biur i lokali realizowana zgodnie z założoną strategią marketingową przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wybrać pracownię marketingu Mibeno?

Marketing rzeczywiście jest naszą pasją. Zwracamy uwagę na wszelkie detale, a każdą współpracującą z nami markę traktujemy tak, jakbyśmy byli jej częścią. We wszystkie projekty angażujemy nawet więcej niż 100% naszych mocy przerobowych.

Jako że każdy szczegół ma dla nas znaczenie, kompleksowo zajmujemy się działaniami marketingowymi naszych klientów, począwszy od marketingu internetowego, przez e-commerce i identyfikację wizualną, aż po tradycyjny marketing offline. Tworzymy silne i niepowtarzalne marki, nastawione na zdobywanie jak najlepszych wyników biznesowych.

Gotowy na osiąganie kolejnych sukcesów? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj, że jesteśmy elastyczni, więc jeśli Twoja firma potrzebuje niestandardowych działań, nie wahaj się z nami skontaktować. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z rzemieślniczą precyzją zaprojektujemy dla Ciebie cały szereg wartości i przekazów, które sprawią, że to właśnie Twoją markę wybierze klient.

W tym jesteśmy the best:

Gdzie jesteśmy?

Mibeno sp. z o.o.
Mickiewicza 10
40-092 Katowice
NIP: 6342983612
REGON: 387448597
KRS:

Dostępni od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

www.mibeno.com

Kontakt

CEO Mibeno

Mateusz Luptowski
hello@mibeno.com
tel. +48 727 727 203

Graphic Designer

Szymon Padoł
szymon.padol@mibeno.com
tel. +48 727 727 204

Social Media Specialist

Angelika Materska
angelika.materska@mibeno.com
tel. +48 727 727 204

E-commerce Specialist

Dominik Nguyen Van
dominik.nguyenvan@mibeno.com
tel. +48 727 727 204