ENWAR sp. z o.o.

ENWAR-map
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice, woj. dolnośląskie
tel. (74) 853 24 59
www.enwar.pl
NIP: 8842744389
REGON: 02183838

 

 

Administracja

Kierownik Biura Zarządu
Beata Skrzyszewska
biuro@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 1
Dział Zakupów, Logistyka
Iwona Lechniuk
iwona.lechniuk@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 5
Magazyn
Marcin Dębski
marcin.debski@enwar.pl
tel. (74) 853 24 59 wew. 3
Koordynator montaży
Kazimierz Pawlak
kp@enwar.pl
Kadry
Agnieszka Makowska
agnieszka.makowska@enwar.pl
tel. 533 181 698

Dział handlowy

Dyrektor
Tomasz Grzesik
tomasz.grzesik@enwar.pl
Wrocław – Katowice
Krzysztof Skrzyszewski
kom. 690 501 401
krzysztof.skrzyszewski@enwar.pl
Dyrektor
Tomasz Grzesik
tomasz.grzesik@enwar.pl
Wrocław – Katowice
Krzysztof Skrzyszewski
kom. 690 501 401
krzysztof.skrzyszewski@enwar.pl
Świdnica – Wałbrzych
Seweryn Kuczewski kom. 515-076-918               seweryn.kuczewski@enwar.pl
ENWAR PRODUKT
Marcin Klatka
kom. 570 560 460
marcin.klatka@enwar.pl

Dział usług

Kierownik działu usług
Dagmara Staniszewska
tel. (74) 853 24 59 wew. 2
dagmara.staniszewska@enwar.pl
Technolog
Żaneta Zygala
tel. (74) 853 24 59 wew.2
z.zygala@enwar.pl
Technolog
Łukasz Tkaczyk
tel. (74) 853 24 59 wew.2
lukasz.tkaczyk@enwar.pl

Produkcja

Dyrektor realizacji
Agnieszka Hryckiewicz
kom. 501 700 142
agnieszka.hryckiewicz@enwar.pl
Kierownik produkcji
Maciej Adamiak
kom.535 592 660
maciej.adamiak@enwar.pl
Kontrola jakości
Robert Woliński
kontrola@enwar.pl
 Mistrz produkcji
Piotr Wojtysiak
produkcja@enwar.pl

Dział Projektowy

Kierownik działu projektowego
Ryszard Midziak
ryszard.midziak@enwar.pl
Konstruktor
Tomasz Markiewicz
tomasz.markiewicz@enwar.pl
Konstruktor
Piotr Leciejewski
piotr.leciejewski@enwar.pl
Oddział Wrocław
Business Port, Jerzmanowska 4D
Konstruktor
Marek Cybulski
marek.cybulski@enwar.pl
Oddział Wrocław
Business Port, Jerzmanowska 4D
Konstruktor
Sebastian Wykrętowicz
sebastian.wykretowicz@enwar.pl
Oddział Wrocław
Business Port, Jerzmanowska 4D
Konstruktor
Szymon Drechny
szymon.drechny@enwar.pl

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Odwiedź nas

ul. Strefowa 9, 58-160 Świebodzice, woj. dolnośląskie